Pension K, Rudník

72, Rudník, 54372
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion K leží na okraji Krkonoš ve vesničce Arnultovice. Je to ideální místo pro poznávání Krkonoš - mezi Trutnovem, Špindl. Mlýnem a Pecí p/Sněžkou . Penzion byl uveden do provozu v červenci 2004. Je zde příjemné a klidné prostředí, možnost vycházek do lesů, ale i krátká vzdálenost od města.

Další informace

Nabízíme Vám:

  • Venkovní posezení v letních měsících
  • Pořádáme dle dohody i rodinné oslavy a další akce
  • Pro hosty je k dispozici vlastní parkoviště
  • Možnost využití úschovny kol a lyžařského vybavení

Ubytování u nás je vysoce komfortní a svým hostům poskytujeme maximální pohodlí za velmi příjemné ceny.  Našim krédem je spokojený zákazník na prvním místě. Vše podřizujeme tomu,aby byl klient u nás spokojený a v budoucnu se k nám rád vracel.

Nabízíme příjemné ubytování ve  4 x 2 lůžkových pokojích s přistýlkou, 2x 3 lůžkových pokojích s přistýlkou a 1 x 4 lůžkový pokoj s přistýlkou. Ke všem pokojům náleží příslušenství,TV a satelit. Vchod i vlastní parkoviště je mimo provoz restaurace a v nočních hodinách je zajištěno uzavřením prostoru bránou. Cena za ubytování pro dvě a více osob na pokoji je za jednu osobu 300 Kč/den   se snídaní 350 Kč/den. Cena jedné osoby na pokoji je 400 Kč /den se snídaní 450 Kč /den.  Dítě do 2 let zdarma, dítě do 10 let 250,- Kč, přistýlka 300,- Kč

V ceně je zahrnuto používání přilehlé zahrady, kde se nacházejí  houpačky, skluzavka, travnaté hřiště s minibrankami na fotbal, ohniště, pískoviště a upevněná volejbalová síť, pergola, zahradní gril. K dispozici jsou zdarma k zapůjčení sportovní potřeby. Možnost stravování je v 700m vzdálené oblíbené restauraci a hospůdce U Soudku.

Ceny

Cena za osobu
350 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
100 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Dětský koutek
Zahrada
Terasa
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
4
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Volejbalový kurt

Mapa

Autobus 320m
Velká mapa