Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Pension K, Rudník

Arnultovice 72, Rudník, 54372
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion K leží na okraji Krkonoš ve vesničce Arnultovice. Je to ideální místo pro poznávání Krkonoš - mezi Trutnovem, Špindl. Mlýnem a Pecí p/Sněžkou . Penzion byl uveden do provozu v červenci 2004. Je zde příjemné a klidné prostředí, možnost vycházek do lesů, ale i krátká vzdálenost od města.

Další informace

Nabízíme Vám:

  • Venkovní posezení v letních měsících
  • Pořádáme dle dohody i rodinné oslavy a další akce
  • Pro hosty je k dispozici vlastní parkoviště
  • Možnost využití úschovny kol a lyžařského vybavení

Ubytování u nás je vysoce komfortní a svým hostům poskytujeme maximální pohodlí za velmi příjemné ceny.  Našim krédem je spokojený zákazník na prvním místě. Vše podřizujeme tomu,aby byl klient u nás spokojený a v budoucnu se k nám rád vracel.

Nabízíme příjemné ubytování ve  4 x 2 lůžkových pokojích s přistýlkou, 2x 3 lůžkových pokojích s přistýlkou a 1 x 4 lůžkový pokoj s přistýlkou. Ke všem pokojům náleží příslušenství,TV a satelit. Vchod i vlastní parkoviště je mimo provoz restaurace a v nočních hodinách je zajištěno uzavřením prostoru bránou. Cena za ubytování pro dvě a více osob na pokoji je za jednu osobu 300 Kč/den   se snídaní 350 Kč/den. Cena jedné osoby na pokoji je 400 Kč /den se snídaní 450 Kč /den.  Dítě do 2 let zdarma, dítě do 10 let 250,- Kč, přistýlka 300,- Kč

V ceně je zahrnuto používání přilehlé zahrady, kde se nacházejí  houpačky, skluzavka, travnaté hřiště s minibrankami na fotbal, ohniště, pískoviště a upevněná volejbalová síť, pergola, zahradní gril. K dispozici jsou zdarma k zapůjčení sportovní potřeby. Možnost stravování je v 700m vzdálené oblíbené restauraci a hospůdce U Soudku.

Ceny

Cena za osobu
350 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
100 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště uzavřené
Dětský koutek
Zahrada
Terasa
Úschovna kol, lyží
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
4
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard
Volejbalový kurt

Mapa

Autobus 320m
Velká mapa