Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Apartmány Na Výsluní, Strážné

Strážné 1, 54352
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion je situován v menším turistickém a lyžařském středisku Strážné, na jižním svahu ve výšce 790 m. n. m. Jarní lapání kovů jako je bronz nemá chybu!!! Strážné je ideální nejen pro rodinnou rekreaci, pro jízdu lyžmo dolů je zde 1,5 km sjezdovek všech obtížností, snowpark, snowtubbig, pro milovníky bílé stopy jsou zde denně upravované stopy běžkařské tratě( 200 km ) směr Vrchlabí, Lánov, Hostinné, nebo opačne ve směru Sněžka (15 km ), Špindlerův Mlýn ( 12 km ), Pec p. Sněžkou, Janské Lázně, atd...

Další informace

Nabízíme Vám ubytování v pohodlně vybavených dvojpokojových apartmánech s kuchyňskou linkou a příslušenstvím, vlastním sociálním zařízením.

Samozřejmostí je TV a sat. Máte - li doma sat s předplacenou kartou, vezměte si ji s sebou, jsme na to připraveni.

V přízemí penzionu se nachází společenská místnost  s velkoplošnou projekční televizí, sat, dvd, stolním fotbálkem, krbem. Zde se podávají snídaně a večeře.

Pro Vás, kteří si nedovedete představit dovolenou bez vlastního velkého vaření, máme vedle společenské místnosti stále připravenou velkou kuchyň.

Parkovat můžete na našem parkovišti přímo u domu nebo na hlídaném centrálním cca 500m vzdáleném.

Domácí milačky je možno si přivézt sebou po předhozí domluvě !!!

Ceny

Cena za osobu
350 Kč
Snídaně
50 Kč

Služby

Připojení k internetu
Parkoviště hlídané
Sauna
Úschovna kol, lyží
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Mikrovlnná trouba
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Firemní akce

Apartmánový dům Na Výsluní je komfortně vybavený a poskytuje hostům nejen přijemné ubytování.

V penzionu se dále náchází plně zařízené fitness centrum, sauna a vedle společenské místnosti jsou šipky a oblíbený stolní fotbálek.

Skiareál Strážné je moderní lyžařské středisko, situované v nadmořské výšce 800 m n.m., 6 km od Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn. Náš areál je vybaven čtyřmi sjezdovými tratěmi všech stupňů obtížnosti, od modré až po černou. Odbavovací systém na vlecích je vybaven čtečkami čipových karet. Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu jízdenek, počínaje jednotlivou jízdou, až po celosezonní skipas, nebo například bodové či časové jízdenky.

Našim nejmenším návštěvníkůmmůžeme nabídnout dětský vlek "provázek" a velmi mírný cvičný svah v těsném sousedství modré sjezdovky.

Pro další sportovní aktivity našich návštěvníků je připraven snowtubing, freestyle snowpark vybavený osvětlením pro večerní jízdy, nebo například zimní projížďky na koních.

Příznivcům běžeckých disciplín a skialpinismu se zde nabízí ideální výchozí bod pro hřebenové tůry třeba až na nejvyšší vrchol České Republiky - Sněžku. Běžecké stopy začínající ve Strážném jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou cestu. 
Všechny sjezdové tratě jsou dvakrát denně upravovány rolbou, běžecké stopy jsou upravovány dvakrát týdně, v případě sněhových kalamit i častěji. Zhruba 50% sjezdových tratí je uměle zasněžováno a osvětleno!       Letní pěší horská i cykloturistika je zde velmi oblíbená. Možnost rybaření na přehradě Labská ve Špindlerově Mlýně, houbaření - když rostou, tak rostou, ...

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Rybolov

Okolí

Komu je i toto málo může jet třeba do Vrchlabí  do lyžařského areálu Herlíkovice, nebo Kněžický Vrch kam  pojedete 4 km, nebo 6 km na Benecko a dále  do Špindlerova Mlýnu 15 km.

Autobusové spojení:Vrchlabí, Strážné, zastávka 400 m od penzionu.

Vlakové spojení:Vrchlabí, dále autobusem

Mapa

Autobus 400m
Velká mapa