Pension Holiday, Vrchlabí

Horská 512 - Hořejší Vrchlabí, 54302
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 3.5km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítáme Vás v krásném nově postaveném rodinném penzionu Holiday v Herlikovicích, který je situován v atraktivním místě Krkonoš na trase Vrchlabí - Špindler?v Mlýn.

Další informace

 

Penzion Holiday v Herlikovicích má ubytovací kapacitu 36 lůžek.
Z toho jsou 3 pokoje dvoulůžkové, 2 pokoje čtyřlůžkové, 3 pokoje třílůžkové, 2 apartmány, 1 pokoj dvoulůžkový + přistýlka.
Na každém pokoji je dále k dispozici samostatné WC, koupelna, TV, SAT, NET. K příjemnému posezení slouží společenská místnost s barem a s možností veškerého občerstvení. v létě venkovní grill. Parkování nehlídané u objektu

Ceny

Cena za osobu
500 Kč
Polopenze
120 Kč
Snídaně
70 Kč

ceny se liší dle sezony, vedlejší sezona od 500,-/lůžko/noc, hlavní sezona 550,-/lůžko/noc, Silvestrovský týden 700,-/lůžko/noc. Děti 3-12 let 50% ceny dospělých, děti do 2,99 let zdarma bez nároku na lůžko. Cena snídaně (bufetový stůl) 70,- Kč/osoba

Služby

Bar
Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Rodinné pokoje
Venkovní ohníště / gril
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
36
Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
2
Pětilůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Balkón
Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

 

snídaně - jsou podávány na pensionu Holiday
(cena 60,- Kč)
obědy, večeře - využijte možnost stravování v pěkné restauraci (300m od pensionu)
na pensionu Holiday je možnost dokoupení večeří, občerstvení a posezení na baru, pro skupiny uspořádáme raut.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Půjčovna lyží

Okolí

 

V blízkosti penzionu se nachází lyžařské středisko Herlíkovice (cca 300m) a již zmíněný Špindler?v Mlýn se svým vyhlášeným lyžařským střediskem je vzdálen pouhých 9 km.

Mezi další velmi známé lyžařské středisko patří Kněžický Vrch vzdálený od pensionu 1 km, které je vhodné zejména pro rodiny s dětmi. Je zde parkovišt? a několik na sebe navazujcích vlek? včetně čtyřsedačkové lanovky, s mírnými svahy, příjemným stylovým vnitřním i venkovním posezením a občerstvením.

Lyžařské středisko Benecko vzdálené 8 km od pensionu zase láká večerním lyžováním a příznivými cenami.

V létě kromě pěší turistiky je možné využít v okolí penzionu Holiday mnoho cyklotras, popřípadě pořádat výlety do zoo, na hrady, zámky a nebo některé adrenalinové sporty, jejichž nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Samotné okolí pensionu Holiday je velmi příjemné svoji polohou. Výhled z balkonu pokoj? na řeku Labe je jistě také velmi okouzlujijcí. U pensionu Holiday je pro Vás připravené posezení s krbem, přirodním potůčkem a jezírkem. Celé okolí penzionu harmonicky dokresluje krásně upravená zahrada.

Nabízíme host?m příjemné lyžování v Krkonoších, nové, čisté, klidné a příjemné ubytování v Krkonoších za příznivou cenu s parkováním na vlastním pozemku přímo u penzionu Holiday. v létě ler vyrážet na horské tůry a hřebenové cesty do všech oblastí Krkonoš.

Mapa

Centrum 3.5km
Autobus 250m
Vlak 4km
Velká mapa