Hotel Prom, Svoboda nad Úpou

Pietteho nám. 27, 54224
od 1.227 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Velkokapacitní hotel moderního vzhledu s venkovním bazénem a pěkným interiérem.

Hotel Prom se nachází 2 minuty jízdy od centra obce Svoboda nad Úpou, 500 metrů od lyžařského svahu Duncan a má velkou zahradu s grilem. Wi-Fi ve všech prostorách a parkoviště přímo u hotelu jsou k dispozici zdarma. K dalším zařízením patří tenisový kurt, úschovna kol a lyží a wellness centrum.

Další informace

Celková ubytovací kapacita je 110 lůžek + 19 přistýlek v 52 pokojích. Všechny pokoje mají standartní vybavení odpovídající hotelu ***, předsíň, koupelna se sprchovým koutem - případně vanou, SAT, rádio, telefon, mini bar.

Pro rodiny je možné využít více-lůžkové pokoje s předsíní a kuchyňským koutem.

Hotelové vybavení a služby:

  • restaurace kapacita 50 míst
  • zahradní terasa 60 míst
  • bar 8 míst
  • salónek 50 míst
  • vinárna s diskotékou 50 míst + 8 míst u baru
Sauna s bazénem, masáže, solárium, whirpool s vodní masáží pro 2-4 osoby, v letním období je v provozu víceúčelové hřiště a tenisové kurty. V létě terasa, možnost využití zahrady malé sporty, posezení, opalování, pro skupiny možnost grilování, pořádání párty a různých akcí.Hotelové služby zajišťuje recepce – fax, buzení, prodej doplňkového zboží, pohledy, kosmetika, internetové služby, v zimním období je pro ubytované hosty k dispozici lyžárna s uzamykatelnými skříňkami.

Ceny

Apartmán
1.470 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.227 Kč
Třílůžkový pokoj
1.789 Kč

Snídaně v ceně


ubytování se snídaní - bufet pro 1 osobu

Služby

Překladatel
Připojení k internetu
Recepce non-stop
Restaurace
Solárium
Společenské prostory
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Wellness služby
Zahrada
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
140
Dvoulůžkové pokoje
36
Jednolůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
50
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
15

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Satelit, kabelová TV

Restaurace

Každé ráno se v hotelu Prom podává snídaně formou bufetu a navštěvovat tu hosté mohou také à la carte restauraci s nabídkou tradiční české kuchyně.


Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Fitness, posilovna
Kulečník, billiard
Golf
Tenisový kurt

Okolí

Pobyt v hotelu lze využít jak krátkodobě tak dlouhodobě, rekreačně, služebně atd. s různým zaměřením.

V letním období na turistiku, hory a poznávání blízkého okolí, současnost, kulturní a historické památky, města Trutnov, Janské lázně, Vrchlabí, Špindlerův mlýn, Dvůr Králové ZOO, safari, Hradec Králové, Kuks, Náchod atd..

Možné jsou i výlety do Polska pořádané místní CK. V letním období je řada možností ke koupání např. městské lázně a bazén v Trutnově, koupaliště Dolce, Rudník atd.. V zimním období lze pobyt využít zejména pro zimní sporty lyžování, běžky, sjezd, lyžařský vlek je vzdálen asi 500 m od hotelu, další sportovní centra jsou 3 km v Jánských lázních a 12 km v Peci pod Sněžkou. Ve všech střediscích je možné si vypůjčit sportovní potřeby, lyže, boty, saně, kola atd.. Rovněž je možné zajistit lyžařský výcvik, školu, průvodce a podobně. Kabinová lanovka, Jánské lázně – Černá hora, sedačková na Sněžku v Peci.

Pro hromadné akce, školy, skupiny, kongresy, symposia, školení atd. nabízí hotel jejich zajištění v dohodnuté kapacitě s možností separace v jednotlivých sekcích 3 x 40 -50 účastníků s možností sjednat individuelní ceny, program atd..

Jednotlivcům i skupinám nabízíme možnost večerního vyžití a zábavy ve vinárně s diskotékou dle požadavku objednavatele zajistíme i živou hudbu případně různé programy, folklór atd..

Tato nabídka je pro širokou veřejnost, cestovní kanceláře, společenské organizace, podniky a všechny ostatní zájemce, kteří chtějí využít pobyt na zdravém vzduchu v klidném prostředí v dostupném místě ve městě a při tom na horách v Krkonoších.


Mapa

Centrum 1km
Autobus 200m
Vlak 1km
Velká mapa