Apartmány Na Salaši, Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 157, 54101
od 1.400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vklak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Apartmány Na Salaši představují moderní ubytování apartmánového stylu, které je citlivě zasazeno do tradiční krkonošské roubenky. U nás si můžete plně vychutnat atmosféru horské chaty a přitom ani trochu neslevit z domácího komfortu, na který jste zvyklí.

Další informace

Apartmány Na Salaši se nacházejí v nejoblíbenější české lyžařské lokalitě, v Peci pod Sněžkou. Najdete nás uprostřed Velké Pláně, která zaručuje díky své jižní orientaci příjemné sluníčko po celý den. A nejen to. Z chaty máme Pec doslova jako na dlani. Před chalupu si tak můžete rozložit lehátko, chytat bronz a přitom se kochat pohledem na panorama malebného údolí Pece se Skiareálem, jemuž vévodí sjezdovka Javor. Odpočatí pak můžete popadnout lyže a již za 5 minut stát přímo pod sjezdovkou. Skibus vám totiž zastaví necelých 50 metrů od chaty.

Vyberte si svůj apartmán

Skladba našeho ubytování je pestrá. Najdete u nás menší apartmány, ale i takové, ve kterých se pohodlně zabydlí 6 osob. Nezaskočí nás proto početnější rodina, ani mladý pár hledající romantické prostředí horské chalupy. Stačí si jen vybrat. Nabízíme 5 prostorných a nově vybavených apartmánů – půdorys a ilustrační fotografie naleznete v sekci ceník. Jste-li větší skupina (kolem 20 osob), zarezervujeme celou chatu exkluzivně jen pro vás. Můžete si tak plně užít ničím nerušený pobyt.

Komfort a soukromí

Pro váš pohodlný pobyt v soukromí apartmánu jsme udělali maximum. Každé naše apartmá je vybaveno toaletoukoupelnou a moderní kuchyňskou linkou. A navíc se pohádkově vyspíte. Na postelích jsou totiž úžasné matrace s masážními profily, takže i po náročném dni budete ráno zase jako znovuzrození.

Pobyt u nás však můžete pojmout i více společensky. Přijela vás celá banda? Není nad společnou snídani, u které se probírají lyžařské trasy a celodenní plány. A přesně k tomu slouží přízemí chaty, kde je nejen společenská místnost, ale také skutečně velká profi kuchyně. Tady zvládnete připravit snídani, oběd a klidně i večeři. Nemusíte se přitom v ničem omezovat. Pro své kulinářské umění zde máte k dispozici velký plynový sporák, varnou desku, dvě mikrovlnky, lednici, mrazák, myčku a vůbec vše, co je k vaření potřeba.

V celé kuchyni si budete vládnout úplně sami, stravování proto nenabízíme - naše chata je provozována bez penze. Ze zkušenosti totiž víme, že nikdo neuvaří lépe svíčkovou než maminka od rodiny. Na guláše pak bývají experti tatínkové.

Každý si u nás přijde na své

Děti budou nadšené z dětského koutku, který je více než velkorysý. Objeví v něm skutečnou prolejzačku, lavici s židličkami i tabulí pro prvňáčky, spoustu hraček, plyšáků a dětských knížek. Teenageři i dospělí naopak jistě ocení, že u nás mohou své chytré telefony a laptopy připojit k internetu prostřednictvím bezplatné wifi. Navíc můžete v klidu posedět u našeho baru, kde vás rádi obsloužíme každý den od 16 do 20 hodin.

Pro vaše pohodlí

K chatě patří také lyžárna, kde můžete bezpečně uložit své lyžařské a snowboardové vybavení. Na celé chatě nikde nekouříme. Prosíme také, abyste své domácí mazlíčky nechali doma nebo u známých. Z důvodu bezpečí dětí je na naší chatě neubytováváme.

Co se týká parkování, míst je u chaty dostatek. Nezapomeňte ale, že jsme na horách, a proto je v zimních měsících nutné používat sněhové řetězy.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.600 Kč
Šestilůžkový pokoj
2.400 Kč
Třílůžkový pokoj
1.400 Kč

Ceny se liší dle výběru pokoje.

Služby

Dětský koutek
Zahrada
Parkoviště
Společenské prostory
Restaurace
Venkovní ohníště / gril
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Kuchyňka

Restaurace

Ačkoliv je součástí každého apartmánu plně vybavená moderní kuchyňská linka, zejména větší skupiny ocení velkou profi kuchyni v přízemí chaty. Někdy je zkrátka fajn dělat věci společně a ve velkém. Naše kuchyně nabízí více než 30m2 prostoru a je opravdu skvěle vybavená. Máte tak možnost využít profesionální plynový sporák, varnou desku, mikrovlnku, myčku na nádobí a vůbec vše, co k vaření patří. Už se těšíte?
A to jste ještě neviděli dětský koutek v přízemí! Žádný malý stoleček s autíčkem a panenkou, ale nefalšovaná prolejzačka přímo uprostřed chaty. K tomu hromada hraček, kostek, pohádkových knížek a dětský ráj je na světě!
Rodiče naopak jistě přivítají, že po náročném dni plném sportovních výkonů mohou spočinout v příjemném baru a doplnit drahocenné tekutiny. Bar je vám k dispozici každý den, přesně v „kritické době“ po návratu z lyžování, tedy od 16:00 do 20:00. Neváhejte jej využít.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží

Mapa

Centrum 500m
Velká mapa

Apartmány Na Salaši: kontakty

Telefon:
604 221 373
Mobil: