Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Chata Hradečanka, Malá Úpa

Horní Malá Úpa 41, Malá Úpa, 54221
od 1.200 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Dovolená v Krkonoších, kde vám nebude chybět vůbec nic. Najednou se objevíte v útulné horské chatě, kde se budete cítit hned jako doma, v nejvýše položené italské restauraci v Česku a na Slovensku, a i ve vinném sklípku s archivem kvalitních vín.

Po vydařeném degustačním večeru ráno jen překročíte práh a vyrazíte na Sněžku. Nebo na sjezdovku. Ale tady není kam spěchat. Pár minut navíc ve vyhřáté super pohodlné posteli z masivu si určitě zasloužíte. Nicméně – výtečná snídaně už čeká!

Další informace

ODPOČINETE SI, JAKO NIKDE JINDE

Až otevřete dveře svého pokoje, nejspíš se vám na chvilku zatají dech. Moderní horský design, světlé barvy, všudypřítomné dřevo, kvalitní nábytek a červené detaily na měkoučkých polštářích.

Neskutečné výhledy na Sněžku, okolní louky a lesy vám neustále připomínají, jak skvělé místo jste si pro dovolenou vybrali.

A když jsou Krkonoše zrovna upršené nebo si chcete jen trochu víc odpočinout? Na naše kvalitní postele a přímo nadpozemské matrace se můžete spolehnout. Vsadíme se, že tak dobře jste se ještě nevyspali!

A už jsme vám říkali, že jeden z podkrovních apartmánů má i krb? Tak jakou knížku máte v kufru? Kdybyste náhodou zapomněli, naše knihovna je připravená!

Ceny

Cena za parkování (auto)
200
Čtyřlůžkový pokoj
1.200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.200 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.500 Kč
Třílůžkový pokoj
1.200 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Společenské prostory
Restaurace
Konferenční možnosti

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
5
Pětilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

PIZZA OD ITALA

Po takovém dnu na horách pěkně vyhládne. Stačí mrknout na kuchaře a už se vám na stůl nese ta nejkřupavější a zaručeně nejitalštější pizza v Krkonoších! Jak se peče můžete sledovat na vlastní oči, pec je přímo součástí restaurace.

Když pizza od Itala, tak z italských surovin. Používáme výhradně originální a nejkvalitnejší Italské ingredience jako jsou rajčata San Marzano, olivový olej extra virgin, čerstvou mozarellu a mouku Polselli. Ingredience na naše další speciality bereme taky od místních farmářů, takže ať si dáte, co si dáte, vždycky to bude čerstvé a kvalitní.

Už cítíte všechny ty vůně? Se skleničkou dobrého vína a za zvuku praskajícího dřeva v kachlových kamnech, které stojí přímo uprostřed restaurace, se vám na vybranou dobrotu bude čekat samo!

DRINK PŘÍMO POD SJEZDOVKOU

Poslední dva obloučky, cvaknutí lyžáků a za pár chvil už držíte v ruce voňavý svařák. Náš skibar najdete doslova v cílové rovince sjezdovky přímo za Hradečankou.

Určitě ho nepřehlédnete, je moderní, prosklený, má dřevěný interiér a krásné výhledy. Ve skibaru si užijete alko i nealko nápoje, ale i výtečnou kávu a něco malého na zub. A že máte větší hlad? Z grilu už voní pečená kuřátka a v pekárně se k nim peče domácí chleba.

Kongresové možnosti

Firemní akce

TEAMBUILDING, NA KTERÝ SE PŘIHLÁSÍ VŠICHNI

Jak svůj pracovní tým opravdu potěšíte? Pohodlí na horách, skvělá restaurace a vinný sklípek zní jako plán!

Hradečanku vám zarezervujeme úplně celou, abyste měli klid na poradu, prezentaci plánu na další rok, anebo jen na pár společně strávených dní mimo zdi kanceláří a zasedaček.

Na vybavení audio a video technikou a catering na přání se ani nemusíte ptát. To je přeci samozřejmost! A co kolegy přesvědčí, aby se k výletu do Krkonoš přidali? Připravíme vám degustační menu, ochutnávky vín z těch nejlepších vinic Itálie, Francie, Česka i Slovenska nebo výtečných rumů. To je bude bavit!

Sportovní možnosti v okolí

Lyže, snowboard
Běžkařské stopy

Mapa

Autobus 1m
Velká mapa