Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Chata Cibulka - apartmány, Malá Úpa

Horní Malá Úpa 55, Malá Úpa, 54221
od 2.500 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Cibulka se nachází necelý kilometr před Horní Malou Úpou, v malebném prostředí na zelené louce. Zaparkujete hned před chalupou. Její název CIBULKA je po prvních majitelích chaty. Hned oproti je zastávka, kde v zimní sezóně můžete využít skibus, který vás doveze  před sjezdovku Pomezky. Kousek za chatou najedete na běžkařskou stopu Hajda.

Další informace

Chalupa prošla rekonstrukcí, nabízíme zde dva apartmány k pronajmutí, každý má samostatný vchod, kuchyňku, oddělené ložnice a obyvák s televizí.

Apartmán pro 8 osob  s kachlovou pecí, prostornou kuchyní a jídelnou, ložnicí pro čtyři osoby. Ve velkém obyvacím pokoji je manželská postel a rozkládací pohovka. K apartmánu patří i koupelna, která je součástí a prostorná lyžárna. Apatmán pro 6 osob nabízí dvě ložnice s manželskou postelí a koupelnou, v prostorné kuchyni spolu s obývákem najdete rozkládací pohovku, v zádveří šatnu a lyžárnu.


Ceny

Apartmán
2.500 Kč

Služby

Společenské prostory
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
14
Osmi a více lůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
2
Šestilůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC
TV
Lednička
Mikrovlnná trouba

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard

Mapa

Autobus 1m
Velká mapa