Žižkova bouda, Pec pod Sněžkou

Na Muldě 22, 542 21
od 790 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Žižkova Bouda se nachází ve výšce 1000 m n. m. přímo na sjezdovce ESO, v centru lyžařského areálu Pec pod Sněžkou v Krkonoších. Za pěkného počasí se od boudy otevírají výhledy k hlavnímu hřebeni Krkonoš a na Sněžku (1602 m n. m.) nejvyšší vrchol České Republiky. Díky tomuto umístění má výborné podmínky pro zimní i letní rekreaci. V létě je vhodným výchozím bodem pro turistické nebo cyklistické výpravy a v zimě milovníci lyžování ocení kvalitu moderního ski areálu Pec.

Další informace

Žižkova bouda nabízí příjemné ubytování v Krkonoších. Celková kapacita je 140 lůžek. Ubytování hotel poskytuje na pokojích s koupelnou, WC a LED/TV, nebo na pokojích pouze s umyvadlem a společným sociálním zařízením. Hosté mají k dispozici restauraci, bar, hernu (kulečník, stolní tenis) Vzdálenost od centrálního parkoviště asi 2km, přeprava zavazadel i osob je za poplatek. Hotel je vhodný pro celoroční ubytování nejen pro rodiny s dětmi a dětské kolektivy, ale i pro pořádání firemních školení a kursů.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.580 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
790 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.975 Kč
Polopenze
150 Kč
Šestilůžkový pokoj
2.370 Kč
Třílůžkový pokoj
1.185 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bar
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Společenské prostory
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat
Sauna

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace na Žižkově boudě je pro veřejnost otevřena od 10:00 do 02:00 hodin. Vybrat si u nás můžete jak z české i mezinárodní kuchyně, která vás připraví na další porci náročného lyžování.

Denně pro Vás připravujeme jídla sestavená výhradně z čerstvých surovin. Na každý den připravujeme jiný jídelní lístek.

Firemní akce

Pro vaše školení, malé kongresy, teambuildingy a zasedání vám rádi poskytneme náš salonek. Kapacita salonku je 50 míst a samozřejmostí coffeebreaků a veškerého cateringu. Pro tyto akce je možné zarezervovat jakékoliv zařízení hotelu. Budeme rádi, když nás v případě zájmu budete kontaktovat a my vám v případě zájmu sestavíme nezávaznou nabídku. Na teambuildingy, školení a jiné firemní akce je náš hotel vybaven místností, kde budete mít klid na zlepšování firemních procesů. Během vašich akcí můžete využít i občerstvení v podobě švédských stolů, alkoholickými i nealkoholickými nápoji, aby jste nemuseli cestovat po celém hotelu. Z místnosti jsou dveře na menší terasu, kterou mohou využít i kuřáci. Pro firmy nabízíme množstevní slevu a individuální přístup při řešení vašich požadavků.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Cyklostezky

Mapa

Vlak 2.8km
Velká mapa