Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Žižkova bouda, Pec pod Sněžkou

Na Muldě 22, 542 21
od 790 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Žižkova Bouda se nachází ve výšce 1000 m n. m. přímo na sjezdovce ESO, v centru lyžařského areálu Pec pod Sněžkou v Krkonoších. Za pěkného počasí se od boudy otevírají výhledy k hlavnímu hřebeni Krkonoš a na Sněžku (1602 m n. m.) nejvyšší vrchol České Republiky. Díky tomuto umístění má výborné podmínky pro zimní i letní rekreaci. V létě je vhodným výchozím bodem pro turistické nebo cyklistické výpravy a v zimě milovníci lyžování ocení kvalitu moderního ski areálu Pec.

Další informace

Žižkova bouda nabízí příjemné ubytování v Krkonoších. Celková kapacita je 140 lůžek. Ubytování hotel poskytuje na pokojích s koupelnou, WC a LED/TV, nebo na pokojích pouze s umyvadlem a společným sociálním zařízením. Hosté mají k dispozici restauraci, bar, hernu (kulečník, stolní tenis) Vzdálenost od centrálního parkoviště asi 2km, přeprava zavazadel i osob je za poplatek. Hotel je vhodný pro celoroční ubytování nejen pro rodiny s dětmi a dětské kolektivy, ale i pro pořádání firemních školení a kursů.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.580 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
790 Kč
Pětilůžkový pokoj
1.975 Kč
Polopenze
150 Kč
Šestilůžkový pokoj
2.370 Kč
Třílůžkový pokoj
1.185 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Bar
Dětský koutek
Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Společenské prostory
Úschovna kol, lyží
Vstup domácích zvířat
Sauna

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Restaurace na Žižkově boudě je pro veřejnost otevřena od 10:00 do 02:00 hodin. Vybrat si u nás můžete jak z české i mezinárodní kuchyně, která vás připraví na další porci náročného lyžování.

Denně pro Vás připravujeme jídla sestavená výhradně z čerstvých surovin. Na každý den připravujeme jiný jídelní lístek.

Firemní akce

Pro vaše školení, malé kongresy, teambuildingy a zasedání vám rádi poskytneme náš salonek. Kapacita salonku je 50 míst a samozřejmostí coffeebreaků a veškerého cateringu. Pro tyto akce je možné zarezervovat jakékoliv zařízení hotelu. Budeme rádi, když nás v případě zájmu budete kontaktovat a my vám v případě zájmu sestavíme nezávaznou nabídku. Na teambuildingy, školení a jiné firemní akce je náš hotel vybaven místností, kde budete mít klid na zlepšování firemních procesů. Během vašich akcí můžete využít i občerstvení v podobě švédských stolů, alkoholickými i nealkoholickými nápoji, aby jste nemuseli cestovat po celém hotelu. Z místnosti jsou dveře na menší terasu, kterou mohou využít i kuřáci. Pro firmy nabízíme množstevní slevu a individuální přístup při řešení vašich požadavků.

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Cyklostezky

Mapa

Vlak 2.8km
Velká mapa