Vraní Bouda, Pec pod Sněžkou

Zahrádky 33, 54221
 
 

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2.5km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Má ideální polohu v samém srdci Krkonošského národního parku na vrcholcích v našich nejvyšších a nejkrásnějších českých hor a tím je vhodná pro dovolenou v jakoukoliv roční dobu s bezkonkurenčním výhledem z pokojů a jídelny na nejvyšší horu Sněžku.

Další informace

Klidné a útulné ubytování v pokojích vybavených WC a koupelnou je od 340,- Kč os/den s polopenzí (snídaně-švédský stůl, večeře-domácí kuchyně, v zimním období výběr ze tří chodů) a pro školy s plnou penzí a pitným režimem. Strava začíná při příjezdu večeří a končí při odjezdu snídaní, pokoje jsou připraveny od 16:00 a při odjezdu je potřeba je opustit do 10:00. Při celodenní túře Vám rádi připravíme vydatnou svačinku na cestu.
Pokud se Krakonoš zlobí a je špatné počasí, je zde pro Vás připravena TV SAT, domácí kino, Wi-Fi zone, kulečník, stolní fotbal, společenské hry a nekuřácká restaurace s barem, kde si můžete pochutnat na výborném jídle z české i mezinárodní kuchyně, širokého sortimentu nápojů a postará se o Vás příjemná obsluha.
V celé budově a na pokojích je přísný zákaz kouření!!!

Ceny

Cena za osobu
790 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč

Včetně polopenze

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Vegetariánská kuchyně
Dětský koutek
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
6
Dvoulůžkové pokoje
3
Šestilůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Kongresové možnosti

Kopírka
Připojení k internetu
Satelitní, kabelová TV
TV přijímač
Videopřehrávač

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Létání
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Squash
Tenisový kurt

Okolí

 

V centru Pece pod Sněžkou je sportovně zábavný Relax park, který nabízí první horskou bobovou dráhou v Čechách, jízdy na laně, opičí dráhu, trampolíny, nafukovací hrady a skluzavky. Dále je možné navštívit bowling, fitness, saunu, vnitřní krytý bazén, squash, ricochet, paintball, golfové hřiště (Mladé Buky), tenisové a nohejbalové hřiště, objednat lze vyhlídkové jízdy rolbou, nebo sněžným skútrem, jízdu v saních tažené koňským spřežením, jízda v saních s tažnými psy, v létě pak jízdu vyhlídkovým vláčkem a v nedalekém okolí je možnost větší adrenalinové zábavy jako je zorbing, tandemové seskoky padákem, paragliding a vyhlídkové lety nad vrcholky Krkonoš.

Mapa

Centrum 2.5km
Autobus 2.5km
Vlak 11km
Velká mapa

Vraní Bouda: kontakty

Telefon:
Mobil: