Ubytování - Jívka

logo

Bouda Máma wellness hotel

Horský hotel s nadstandardním vybavením. Nově je možné vybírat ze dvou úrovní ubytování. Ubytování v tříhvězdičkových pokojích lze vybírat z jednolůžkových až pětilůžkových pokojů. Čtyřhvězdičkové pokoje jsou k dispozici ve dvoulůžkových až třílůžkových uspořádáních a navíc 2 apartmány se 6ti lůžky. Celý hotel je kompletně vybaven antialergickými pokrývkami a pobyt je zde tak vhodný i pro alergiky. K dispozici je bazén, whirlpool, fitness, wellness zóna, restaurace, bowling, tenis, squash...
Pec pod Sněžkou, Pec pod Sněžkou 124
logo

Penzion Černý Petr

Nabízíme ubytování v Krkonoších ve dvou až pětilůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením.
Strážné, Strážné 208
logo

Penzion Betlém

V klidném prostředí a přesto pár minut od lázeňského centra naleznete penzion Betlém - nejlevnější ubytovací zařízení v Janských Lázních. Svojí polohou je předurčen všem milovníkům přírody, relaxace a zimních sportů.
Janské Lázně, Dolní promenáda 7
logo

Kamenný Mlýn

Vyměňte vstávání v rušném městě za klidné ráno uprostřed přírody, kde vás probudí zpěv ptáků, vůně kávy a čerstvého pečiva. Z hotelu Kamenný Mlýn se můžete kochat výhledem na majestátní Krkonoše, odpočívat na sluneční terase i se pohodlně napojit na turistické trasy krkonošského národního parku. Pobyt je ideální jak pro páry, tak i rodiny s dětmi.
Strážné, Strážné 12
nalezeno: 8
Firmy B K M P U
Logo Ubytování U Jeníčka

Ubytování U Jeníčka

a
Nabízíme ubytování v soukromí v 1. patře rodinného domu, nacházejícím se v klidném prostředí obce Hodkovice u Trutnova nedaleko Adršpašsko-teplických skal.
Jívka, Hodkovice u Trutnova 312
Logo Penzion Jívka

Penzion Jívka

b
K dispozici je vám pokoj hotelového typu i vícelůžkové apartmány nadstandardně vybavené několika televizemi se satelitem a DVD, lednicí, myčkou na nádobí, mikrovlnnou troubou a automatickou pračkou. V celém penzionu je navíc volně využitelná síť Wi-Fi.
Jívka, Jívka 86
InfoMapa
Logo Penzion Pod kaštanem

Penzion Pod kaštanem

c
Objekt se nachází v roztroušené zástavbě obce Hodkovice u Trutnova, 3 km od Adršpašského skalního města,největšího ve střední Evropě.
Jívka, Hodkovice u Trutnova 307
InfoMapa
Logo Karel Kobr - Pension Jívka

Karel Kobr - Pension Jívka

d

Jívka, Jívka 170
InfoMapa
Logo Usedlost Janovice

Usedlost Janovice

f
"Usedlost Janovice" Vám nabízí nadstandardní celoroční ubytování ve třech čtyřlůžkových apartmánech. Penzion se nachází v regionu Adršpašsko-Teplických skal a Broumovska, na samotě za obcí Janovice, 20 km od Trutnova. Objekt je nově zrekonstruován (2007).
Jívka, Jívka 326
InfoMapa
Logo BUDOPARTNER

BUDOPARTNER


Jívka, Jívka 43
Logo Pension U Tyšerů

Pension U Tyšerů

g

Jívka, Jívka-Janovice 342
InfoMapa

Ubytování, zvolte část

Klíčová slova pro kategorii Ubytování: Ubytování, ubytovací zařízení, ubytovny, katalog, firem, firmy, kontakty, seznam firem, Jívka
hlavní strana | seznam serverů o ubytování | přidat pension/hotel | upravit svůj pension/hotel | inzerce | všeobecné obchodní podmínky | kontakt

ČESKÝ INTERNET s.r.o. © 2010 Marten & Louis, spol. s r.o., ČESKÝ INTERNET s.r.o., Kostelní 942/46, České Budějovice
Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Připomínky a návrhy zasílejte na info@ceskereality.cz.
token: , oasis: 63050