UBYTOVÁNÍ KOCOVÁ, Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 287, 54221
od 300 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 300m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme ubytování v soukromí. K dispozici apartmán pro 2 osoby (2-lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou), apartmán pro 4 osoby (2-lůžkový pokoj, 2-lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, koupelnou - vhodný pro rodinu), 2/2-lůžkové pokoje se sprchou a WC. Celková kapacita je 10 osob.

Další informace

Rodinný dům se nachází v centru Pece pod Sněžkou, v klidné části Malá Pláň. Díky své poloze je objekt vhodný nejen pro provozování sjezdového lyžování a dalších zimních sportů, zároveň je také ideálním výchozím místem pro horské túry. Přímo naproti objektu je lyžařský vlek pro začátečníky, cca 600 metrů od domu se nachází lyžařský areál, lanová dráha Sněžka je vzdálena cca 1,5km.

Ubytování ve 2/2-lůžkových pokojích se sprchou/WC, 1/3-lůžkovém pokoji se sprchou/WC. Pro tyto pokoje je k dispozici společenská místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem. Nově je v nabídce apartmán pro 4 osoby (2-lůžkový pokoj, obývací pokoj se 2 lůžky, kuchyňský kout, koupelna)a apartmán pro 2 osoby (2-lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, koupelna). Celková kapacita 13 osob. Ubytování je nabízeno bez stravování. Parkoviště zdarma u domu.

Ceny

Apartmán
900 Kč
Cena za osobu
300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
700 Kč

cena je závislá na termínu a počtu osob konkrétní nabídku na vyžádání rádi zašleme

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Společenské prostory
Terasa
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
3
Počet apartmánů
2
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Aerobic, cvičení
Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Kulečník, billiard
Lyže, snowboard
Lyžařská škola
Půjčovna kol
Půjčovna skútrů
Půjčovna lyží
Squash
Solárium
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

V blízkém okolí lze lze využít širokou nabídku služeb, sportovní centrum hotelu Horizont s bazénem, posilovnou, squashem či ricochetem je jen 5 minut chůze, zrovna tak nový Bowling bar se 4 profi dráhami pod hotelem Horizont, dále nový relax park s bobovou dráhou. I v zimě máme ideální polohu, jen 5 minut chůze k hlavnímu lyžařskému areálu Ski Pec - zastávka skibusu cca 50 metrů od domu.

Mapa

Centrum 300m
Autobus 300m
Velká mapa