Svět Harmonie, Lánov

81, Lánov, 54341
od 549 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování spojené s odpočinkem, školení, kurzy, svatby, oslavy, soustředění pro sportovce, pobyty pro rodiny s dětmi nebo seniory. Kongresový sál pro firemní večírky, porady nebo team building nabízí hotel Svět HARMONIE. 

Další informace

Vítáme Vás v srdci Krkonoš, kde již od roku 1997 působí společnost CAR CLUB s.r.o., která je současně provozovatelem hotelu Světa HARMONIE  a tvůrcem jedinečné Zahrady živlů.

Díky propojení Světa HARMONIE , farmy a nově vznikající Zahrady živlů, poskytujeme našim klientům širokou formu služeb nejen v oblasti ubytování, vzdělávání a stravování, ale také propojení člověka s přírodou.

Dvoulůžkové, trojlůžkové, čtyřlůžkové pokoje a Apartmán s kuchyňkou.
Prostorné pokoje nebo apartmán pro partu přátel uspokojí širokou škálu našich zákazníků. Každý z pokojů má svoji koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a WC.
Vzhledem k celkové kapacitě 100 lůžek jsme schopni ubytovat jak jednotlivé klienty, rodiny s dětmi, účastníky školení, účastníky seminářů nebo kurzů, stejně jako sportovní kluby, firemní skupiny při večírcích nebo team buildingových akcích.

Apartmán pro partu přátel nebo velkou rodinu nabízí celkem 8 lůžek v samostatných pokojích s velkou kuchyní, obývacím pokojem a venkovní terasou. Apartmán je rozdělen do tři samostatných pokojů, kde každý pokoj má ložnici a samostatné WC s koupelnou a sprchovým koutem. Kuchyň je kompletně zařízena a její součástí je společný jídelní prostor.

Ceny

Apartmán
2.990 Kč
Cena za sál
5.000 Kč
Dvoulůžkový pokoj
599 Kč
Jednolůžkový pokoj
699 Kč
Plná penze
459 Kč
Polopenze
289 Kč
Snídaně
139 Kč
Třílůžkový pokoj
549 Kč

Ceny na osobu a den. Ceny včetně DPH. Uvedné deny bez pobytového a rekreačního poplatku. Mimio hlavní sezonu ceny - 20%.

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Vstup domácích zvířat
Wellness služby
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
100
Čtyřlůžkové pokoje
7
Dvoulůžkové pokoje
7
Kapacita restaurace
100
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
18

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Stylová restaurace Koliba s otevřeným krben a je vhodná pro firemní akce. Využít můžete také venkovní terasu s výhledem na okolní hory. Rádi Vám sestavíme menu dle vašich přání a zařídíme večerní program.

Hlavní restaurace s barem je určena pro hotelové hosty pro snídaně, obědy a večeře. 

Kongresové možnosti

Firemní akce

Hotel má velký konferenční sál až pro 100 osob.  Sál je možné rozdělit na 1 větší sál a 1 menší sál pro více skupin školení. Velký sál je vybaven dataprojektorem a plátnem, vyvýšeným podiem a má denní světlo.

Hotel také nabízí tělocvičnu s umělým trávníkem pro sportovní kluby. 

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard

Okolí

Přímo od hotelu se můžete vydat na pěší procházku do Dolního Dvora, kde si můžete poslechnout zvonkohru na kostele Sv. Josefa. 

Navštívit můžete město Vrchlabí, které nabízí během roku různé kulturní a společenské akce, tak i historické památky a muzeum Krkonošského národního parku.

Zajímavá místa v nedalekém okolí jsou například:  Stezka v korunách stromů v Jánských Lázních, z Pece pod Sněžkou se můžete vydat ( nebo vyjet lanovkou) na Sněžku, ze Špindlerova Mlýna podniknout různé výlety na hřebeny Krkonoš. Pro zimní sezónu je hotel uprostřed středisek Špindlerův Mlýn, Herlíkovice - Bubákov, Jánské Lázně - Černá hora. Nejbližší zimní středisko Kněžický Vrch - Vrchlabí je vhodné středisko pro rodiny s dětmi, kde můžete využít lyžařskou a snowboardovou školu Snowschool.cz nejen pro děti, ale také dospělé. 

Mapa

Autobus 50m
Vlak 2km
Velká mapa