Apartmány Na Výsluní
Penzion je situován v meším turistickém a lyžařském středisku Strážné, na jižním svahu ve výšce 790 m. n. m. Strážné je ideální nejen pro rodinnou rekreaci, pro jízdu lyžmo dolů je zde 1,5 km sjezdovek všech obtížností, snowpark, snowtubbig, pro milovníky bílé stopy jsou zde denně upravované stopy běžkařské tratě.
Strážné, Strážné č.p 214

Apartmány Na Výsluní - Ubytování

Ubytování

Penzion je situován v meším turistickém a lyžařském středisku Strážné, na jižním svahu ve výšce 790 m. n. m. Jarní lapání kovů jako je bronz nemá chybu!!! Strážné je ideální nejen pro rodinnou rekreaci, pro jízdu lyžmo dolů je zde 1,5 km sjezdovek všech obtížností, snowpark, snowtubbig, pro milovníky bílé stopy jsou zde denně upravované stopy běžkařské tratě( 200 km ) směr Vrchlabí, Lánov, Hostinné, nebo opačne ve směru Sněžka (15 km ), Špindlerův Mlýn ( 12 km ), Pec p. Sněžkou, Janské Lázně, atd...

Kapacita

Čtyřlůžkových pokojů:
4

Vybavení pokojů

AnoKuchyňka
AnoLednička
AnoMikrovlnná trouba
AnoSatelit, kabelová TV
AnoTV
AnoWC

Poskytované služby ubytovacího zařízení

AnoParkoviště hlídané
AnoPřipojení k internetu
AnoSauna
AnoVstup domácích zvířat
AnoÚschovna kol, lyží

Stravování

Polopenze:
150,-

Další informace

Nabízíme Vám ubytování v pohodlně vybavených dvojpokojových apartmánech s kuchyňskou linkou a příslušenstvím, vlastním sociálním zařízením.

Samozřejmostí je TV a sat. Máte - li doma sat s předplacenou kartou, vezměte si ji s sebou, jsme na to připraveni.

V přízemí penzionu se nachází společenská místnost  s velkoplošnou projekční televizí, sat, dvd, stolním fotbálkem, krbem. Zde se podávají snídaně a večeře.

Pro Vás, kteří si nedovedete představit dovolenou bez vlastního velkého vaření, máme vedle společenské místnosti stále připravenou velkou kuchyň.

Parkovat můžete na našem parkovišti přímo u domu nebo na hlídaném centrálním cca 500m vzdáleném.

Domácí milačky je možno si přivézt sebou po předhozí domluvě !!!

Restaurace

 

Okolí

Komu je i toto málo může jet třeba do Vrchlabí  do lyžařského areálu Herlíkovice, nebo Kněžický Vrch kam  pojedete 4 km, nebo 6 km na Benecko a dále  do Špindlerova Mlýnu 15 km.

Autobusové spojení:Vrchlabí, Strážné, zastávka 400 m od penzionu.

Vlakové spojení:Vrchlabí, dále autobusem

Vzdálenosti

Autobus:
400 m

Sportovní možnosti v okolí

AnoBazén venkovní
AnoBěžkařské stopy
AnoCyklostezky
AnoFitness, posilovna
AnoJezdectví, koně
AnoLyžařská škola
AnoLyže, snowboard
AnoPůjčovna lyží
AnoRybolov

Kongresové a firemní možnosti

Apartmánový dům Na Výsluní je komfortně vybavený a poskytuje hostům nejen přijemné ubytování.

V penzionu se dále náchází plně zařízené fitness centrum, sauna a vedle společenské místnosti jsou šipky a oblíbený stolní fotbálek.

Skiareál Strážné je moderní lyžařské středisko, situované v nadmořské výšce 800 m n.m., 6 km od Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn. Náš areál je vybaven čtyřmi sjezdovými tratěmi všech stupňů obtížnosti, od modré až po černou. Odbavovací systém na vlecích je vybaven čtečkami čipových karet. Našim zákazníkům nabízíme širokou škálu jízdenek, počínaje jednotlivou jízdou, až po celosezonní skipas, nebo například bodové či časové jízdenky.

Našim nejmenším návštěvníkůmmůžeme nabídnout dětský vlek "provázek" a velmi mírný cvičný svah v těsném sousedství modré sjezdovky.

Pro další sportovní aktivity našich návštěvníků je připraven snowtubing, freestyle snowpark vybavený osvětlením pro večerní jízdy, nebo například zimní projížďky na koních.

Příznivcům běžeckých disciplín a skialpinismu se zde nabízí ideální výchozí bod pro hřebenové tůry třeba až na nejvyšší vrchol České Republiky - Sněžku. Běžecké stopy začínající ve Strážném jsou napojeny na Krkonošskou lyžařskou cestu. 
Všechny sjezdové tratě jsou dvakrát denně upravovány rolbou, běžecké stopy jsou upravovány dvakrát týdně, v případě sněhových kalamit i častěji. Zhruba 50% sjezdových tratí je uměle zasněžováno a osvětleno!       Letní pěší horská i cykloturistika je zde velmi oblíbená. Možnost rybaření na přehradě Labská ve Špindlerově Mlýně, houbaření - když rostou, tak rostou, ...

hlavní strana | seznam serverů o ubytování | přidat pension/hotel | upravit svůj pension/hotel | inzerce | všeobecné obchodní podmínky | kontakt

ČESKÝ INTERNET s.r.o. © 2010 Marten & Louis, spol. s r.o., ČESKÝ INTERNET s.r.o., Kostelní 942/46, České Budějovice
Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Připomínky a návrhy zasílejte na info@ceskereality.cz.
token: , oasis: 63050