Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Smíchovská Bouda, Pec pod Sněžkou

Pec pod Sněžkou 29, 54221
od 800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Horský penzion Smíchovská bouda se nachází v srdci Krkonoš v Peci pod Sněžkou v nadmořské výšce 1013 metrů přímo v centru lyžařského areálu SKI Pec a.s. Poloha penzionu Vám nabízí nádhernou vyhlídku na nejvyšší horu České republiky - Sněžku (1602 m. n. m.), přilehlá údolí a krkonošské hřebeny od Liščí hory až po Pomezní boudy.

Další informace


Penzion má 46 lůžek ve 13-ti pokojích s následující skladbou: 4× dvoulůžkový, 1× třílůžkový, 5× čtyřlůžkový a 3× pětilůžkový pokoj. Hosté mají k dispozici klubovnu, místnost s videoprojekcí a nová sociální zařízení zvlášť pro ženy a muže.

O úklid se stará pokojská, v baru Vás obslouží servírky a jídlo, dopravu zavazadel, zásobování a vše, co si přejí naši hosté, připraví a zabezpečí majitelé penzionu Zdeněk a Iveta Virtovi.

Celý objekt je ze dřeva a jeho základy pochází z let před rokem 1890. Společenské místnosti zaručují dostatečné pohodlí pro všechny hosty penzionu. Hosté v zimních měsících mohou využít uzamykatelnou lyžárnu a sušičku na boty. V létě je pro Vás k dispozici parkování zdarma přímo u penzionu. V zimě hosté parkují svá vozidla v Peci pod Sněžkou na placeném městském parkovišti. Zavazadla jim poté odvezeme až do penzionu. K penzionu se pak hosté přepraví buď taxislužbou, pěšky anebo třeba na lyžích vlekem.Ne objednávku zajistíme odvoz rolbou.

Ceny

Cena za osobu
800 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
800 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Pětilůžkový pokoj
800 Kč
Přistýlka
600 Kč
Třílůžkový pokoj
800 Kč

Včetně polopenze


Cena je stanovena na osobu a den s polopenzí,nikoli za pokoj.Děti do 2,99 let bez nároku na lůžko zdarma,děti od 3,00 let do 5,99 let sleva 100,-Kč/den,děti od 6,00 let do 11,99 let sleva 50,-Kč/den.Cena pro dospělé je od 12,00 let .

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
46
Čtyřlůžkové pokoje
5
Dvoulůžkové pokoje
4
Pětilůžkové pokoje
3
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

WC

Restaurace

Našim hostům nabízíme polopenzi nebo plnou penzi. Vaříme domácí českou kuchyni, snídaně jsou formou bufetu. Školám v přírodě nabízíme též svačiny a pitný režim. Na přání našich hostů pečeme kebab, uděláme tatarský biftek a krájíme uzenou šunku jako druhou večeři. Restaurace a bar jsou k dispozici našim hostům dle vyvěšené otvírací doby.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Firmy mohou využívat jídelnu jako školící mistnost s dataprojektorem a plátnem včetně ozvučení místnosti.Při školení zajišťujeme občerstvení.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
Golfový trenažér
Horolezectví
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Squash
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Poloha penzionu je ideální jak pro pěší a cyklisty v letních měsících, tak pro běžkaře a sjezdaře v zimním období. Tím, že je penzion postaven téměř na hřebenech Krkonoš ve výšce 1013 m. n. m., mají naši hosté zaručeno dostatečné množství sněhové pokrývky od prosince do konce dubna.

Mapa

Autobus 3.2km
Velká mapa