Privat Anna, Černý Důl

Černý Důl 249, 54344
od 1.000 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

PRIVAT ANNA je rodinný penzion na úpatí Krkonoš v malebné horské obci Černý Důl. Zajímavá oblast východních Krkonoš s blízkou Černou horou (1299 m n.m.) umožňuje uspokojení zájmů a potřeb turistů, cykloturistů, vyznavačů zimních sportů i milovníků odpočinku v létě u vody Skiareál Černý Důl s moderním KIDparkem a SNOWparkem se speciálními překážkami vzdálen cca 500m. Skiareál Černá Hora s kabinkovou lanovkou 3km. Cyklostezky a turistické trasy v okolí

Další informace

Privat Anna je příjemné místo pro dovolenou s rodinou a přáteli. Už od vstupních dveří na vás dýchne pohodovou domácí atmosférou, která vás bude provázet po celý pobyt. Na svých třech patrech nabízí Anna ubytování ve dvou apartmánech, každý z nich zabírá vlastní patro a od sebe je odděluje poschodí, které v zimních měsících skýtá útočiště panu domácímu.

Díky prostřednímu patru se s hosty ve druhém apartmánu ani neuslyšíte (pokud nebudete chtít) a pan domácí vám bude k dispozici kdykoliv, kdy budete potřebovat pomoc, radu nebo si budete chtít přátelsky poklábosit.

Pojedete-li k nám autem, jistě vás potěší možnost parkování přímo před privatem. V letních měsících pak můžete na protější straně budovy využít i menší zahrádku s grilem.Možnost pronájmu dvou apartmánů:
Horní apartmán: 3 pokoje (1x2,1x3,1x4) kuchyňka, koupelna, WC Spodní apartmán: 2pokoje (2x4) kuchyňka, 2x koupelna, společenská místnost vlastní vchod nebo ubytování v 2-4 lůžkových pokojích se sociálním zařízením.
K dispozici je lyžárna, vybavená kuchyňka a společenská místnost s TV/SAT Možnost garážového stání pro 5 motocyklů

Ceny

Apartmán
1.000 Kč

Služby

Garáže
Zahrada
Terasa
Venkovní ohníště / gril
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Zajímavá oblast východních Krkonoš s blízkou Černou horou (1299 m n.m.) umožňuje uspokojení zájmů a potřeb turistů, cykloturistů, vyznavačů zimních sportů i milovníků odpočinku v létě u vody

Skiareál Černý Důl s moderním KIDparkem a SNOWparkem se speciálními překážkami vzdálen cca 500m.

Skiareál Černá Hora s kabinkovou lanovkou 3km. Cyklostezky a turistické trasy v okolí

Mapa

Velká mapa

Privat Anna: kontakty