Penzion Villa Miluška, Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn 117, 54351
od 1.670 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Zmodernizovaný penzion Miluška je komfortní villa, která nabízí klid a rodinnou atmosféru pro všechny své klienty. Díky tomu, že penzion má pouze 6 pokojů, zde naleznete klid i v tom nejrušnějším zimním období. Každé ráno Vám rádi připravíme bohaté snídaně, které nastartují Váš den. Miluška je vhodná jak pro individuály tak pro menší skupiny, které hledají soukromí a možnost společného posezení. Přímo v penzionu mohou skupiny využívat společenskou místnost s krbem, která je ideálním místem pro společně strávené večery.

Další informace

Penzion nabízí nadstandardní ubytování na velmi vysoké úrovni v Krkonoších,celkem v pěti prostorných dvoulůžkových pokojích a v jednom čtyřlůžkovém apartmá. Čtyři dvoulůžkové pokoje disponují balkónem. Každý pokoj má vlastní moderně vybavenou koupelnu se sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je hotelová kosmetika a ručníky zdarma. Dále všechny pokoje disponují satelitní TV, posezením, minibarem a internetovým Wi-Fi připojením.V ceně ubytování je zahrnutá i bohatá snídaně formou teplého a studeného bufetu podávaná v krásné společenské "sednici" s krbovými kamny.

Moderní Villa Miluška nabízí i privátní wellness centrum, kde naleznete finskou saunu, ochlazovací vědro a relaxační zónu s TV. Wellness si můžete doobjednat přímo na místě, nebo využít jeden z našich zvýhodněných wellness balíčků s privátním vstupem na 1,5 hodiny. V případě zájmu Vám rádi připravíme malé občerstvení či láhev sektu.


Check-in: 14:00 - 20:00 / Check-out: 10:00

Upozorňuje hosty, že penzion nedisponuje stálou recepcí, proto Vás prosíme kontaktovat nás před příjezdem na tel. čísle +420 721 628 175, případně upřesnit čas Vašeho příjezdu předem.

Domácí zvířata nejsou povolena.

Ubytování není vhodné pro děti.

Dopřejte si ničím nerušený relax v privátním wellness centru přímo v penzionu. Na přání Vám rádi připravíme láhev sektu či romantickou atmosféru. Samozřejmostí je župan a prostěradlo zdarma.

Co naleznete ve wellness centru?

  • finskou saunu
  • ochlazovací vědro
  • relaxační lehátka s TV

Ceny

Apartmán
1.990 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.690 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.670 Kč

Snídaně v ceně


V ceně ubytování je zahrnutá bohatá snídaně formou studeného a teplého bufetu, parkování přímo u penzionu, internetové Wi-Fi připojení v celém objektu, zapůjčení nordic walking holí, úschovna kol, lyží a dalšího sportovního vybavení.

Služby

Wellness služby
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
5

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Balkón
Satelit, kabelová TV

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Běžkařské stopy
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Bazén vnitřní
Adrenalinové sporty

Okolí

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn je největším a nejznámějším horským střediskem v České republice, přímo v srdci nejvyšších českých hor Krkonoš. Špindlerův Mlýn je ideálním výchozím místem pro objevování krás Krkonoš. Své si zde najdou ostřílení turisté i rodiny s malými dětmi.

Krkonoše

Špindlerův Mlýn je ze všech stran obklopen horami, které nabízí rozmanitou přírodu, vzácnou faunu i flóru, atraktivní turistické cíle a bohaté sportovní vyžití. Místní krajina je chráněna Krkonošským národním parkem a její výjimečnost stvrzuje i zařazení do biosférických rezervací UNESCO.

Mapa

Autobus 800m
Velká mapa