Penzion Šporkův Mlýn, Stanovice

Stanovice 14, 54401
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování v pensionu Šporkův Mlýn je jedinečné svou polohou v malebné krajině, která je obklopená barokem, krásnou přírodou a dobrou náladou. Je jedno, ve které roční období přijedete, každé má totiž svou osobitou poezii. Kde jinde zažijete vrzající podlahu, která vrže dobrá 3 století..

Šporkův Mlýn byl postaven na přelomu 16. a 17. století. Penzionu je umístěn u řeky Labe. V dnešní době se tu však už netočí mlýnské kolo, ale dobré pivo v místní restauraci. Nově zrekonstruovaná budova nabízí také ubytování v osmi pokojích s celkovým počtem 22 lůžek. 3x dvoulůžkový, 4x třílůžkový, 1x čtyřlůžkový.

Další informace

Mimo možnosti ubytování Vám nabízíme i firemní večírky, routy a svatby. Dále zde probíhají hudební vystoupení, maškarní bály pro děti i dospělé. Jelikož je mlýn u řeky Labe, jsou zde pořádány výlety z Dvora Králové po řece prostřednictvím cestovní kanceláře nebo na vlastní pěst. Nechybí případný rybolov, rozdělání ohně a kempování.

Ceny

Cena za osobu
450 Kč
Snídaně
100 Kč

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Společenské prostory
Nekuřácké pokoje
Venkovní ohniště / gril
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
22
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
3
Kapacita restaurace
80
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V naší restauraci vaříme jako doma. Snažíme se vařit pouze z čerstvých surovin nejenom klasická jídla, ale uvaříme i na přání pro firemní hosty, svatby, oslavy a ostatní setkání. Kapacita restaurace je celkem 70 osob..


Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero
Rybolov
Cyklostezky
Běžkařské stopy
Lyže, snowboard

Okolí

Šporkův mlýn se nachází na levém břehu Labe mezi Kuksem a Bravnovým betlémem. Nedaleko mlýna je i nově obnovena Křížová cesta nebo rozložení soch v bývalém lomě přímo ve vsi.

Mapa

Autobus 2km
Vlak 2km
Velká mapa