Penzion Nela, Vrchlabí

Herlíkovice 360, Vrchlabí, 54302
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chcete být v jednom z nejkrásnějších míst České republiky? Přejete si chvilku klidu a být sami nebo s přáteli v penzionu na horách? Penzion Nela je zasazený do překrásné scenérie okolních hor v obci Herlíkovice. Místo, kde zažijete spousty krásných chvil na cestách po Krkonoších nebo při společném posezení s přáteli. Místo pro strávení příjemné zimní i letní dovolené, která přinese uspokojení Vám a hlavně vašim dětem. K penzionu Nela je výborný přístup, a to i v zimním období. Parkování je možné pro dva automobily přímo u penzionu Nela.

Další informace

Penzion Nela nabízí celoroční ubytování za velmi přijatelných cenových podmínek. K ubytování pro Vás máme připraveny 2 třílůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje. Na všechny pokoje je možné přidat přistýlku. Čtyřlůžkové pokoje mají vlastní WC a sprchový kou.Pro třílůžkové pokoje je WC a sprchový kout společný v prostorách chodby. Plně vybavená kuchyňka s možností přípravy vlastních pokrmů.Společenská místnost.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
350 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Přistýlka
290 Kč
Třílůžkový pokoj
350 Kč

smluvní podmínky léto 200,00 kč osoba a noc.

Služby

Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
15
Čtyřlůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna

Restaurace

Restaurace v blízkosti penzionu.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jezdectví, koně
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Sport : Pro milovníky běžkového lyžování je zde stezka běžeckých tratí, které jsou neustále upravovány. V zimních měsících zde najdete množství kvalitních a upravovaných sjezdových tratí. Po celý rok se můžete toulat Krkonoších. Lanová dráha na vrchol Žalý (přeprava kol zdarma). Možnost vypůjčení lyží, kol, in-line bruslí a koloběžek. Tenisový a volejbalový kurt (5 km  od penzionu) a mnoho dalších společenských a sportovních možností.
Relaxace :
Pro zpříjemnění Vašeho pobytu můžete v letním období využít bazén . Možnost celoročního koupání v krytém bazénu ve Špindlerově Mlýně. 

Mapa

Autobus 800m
Vlak 7km
Velká mapa