Penzion Lasie, Nemojov

Dolní Nemojov 81, Nemojov, 54461
od 500 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion restaurant Lasie je malý rodinný penzion hotelového typu, nabízející ubytování asi 5 km od centra Dvora Králové nad Labem. Nachází se na levém břehu řeky Labe u přehrady Les Království, která je nejkrásnější v České republice. Nemojov se nachází při silnici, která vede ze Dvora Králové nad Labem směrem na Hostinné, Vrchlabí, Špindlerův Mlýn.

Další informace

Penzion Lasie nabízí velmi pěkné ubytování v osmi pokojích 2 - 5ti lůžkových s vlastním sociálním zařízením, televizorem a satelitem. Ve svém okolí je znám dobrou kuchyní se širokým sortimentem jídel, specialit, nápojů a zahradním grilem. K ubytování je možno objednat i garáž. Parkoviště hotelových hostů je přímo pod okny, osvětlené a oplocené. Restaurace mysliveckého prostředí nabízí 30 míst + 30 míst v prosklené letní zahradě. Svými kvalitními službami se zařadila mezi nejlepší svého druhu na Trutnovsku.

Zajišťujeme také hromadné stravování autobusových zájezdů, školení a jiných akcí.

Ceny ubytování v našem penzionu se pohybují v rozmezí od 200,- do 400,- Kč.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Přistýlka
200 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Garáže
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Připojení k internetu
Restaurace

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Lyže, snowboard
Lyžařská škola

Okolí

V okolí jsou zdravé lesy, pěkná vyhlídka na údolí Labe, kopcovitý terén a známý kopec Zvičina. Zvičina shlíží do královédvorského údolí z výšky 671 m n.m., je nejvyšším kopcem 17 km dlouhého horského hřbetu. Působivější než výška absolutní je výška relativní. O 300 m převyšuje Dvůr Králové nad Labem a o 330 m Miletínskou kotlinu. Za dobré viditelnosti je z ní vidět bezmála 1/3 území České republiky. V zimě slouží jako lyžařské středisko, v létě turistická oblast.

V okolí Dvora Králové nad Labem i v jeho samém centru je mnoho kulturních a duchovních památek. Mezi nejznámější patří ZOO Safari, kostel Sv. Jana Křtitele, Šindelářská věž, muzeum, zámek Kuks, Braunův betlém a v nedaleké obci Vítězná - Kocléřov pak známý kostelíček s křížovou cestou, který je nejvíce navštěvován v letních měsících zahraničními návštěvníky.

Přímo v penzionu je možno si zajistit vyhlídkové lety nad překrásným okolím nebo nad nedaleké Krkonoše.

Mezi nejhezčí výlety patří Babiččino údolí v Ratibořicích, zámek Opočno, zámek Nové Město nad Metují, hrad Pecka, Josefovské pevnosti, muzeum Hostinné, muzeum v Nové Pace, pro milovníky koní největší jízdárna zvaná Nová Amerika, Adršpašsko - Teplické skály, Český Ráj a okolí nebo Krkonoše s nejvyšší horou České republiky Sněžkou.


Mapa

Velká mapa