Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Pension Slovanka, Pec pod Sněžkou

Velká Úpa 223, Pec pod Sněžkou, 54221
od 600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Klidný rodinný penzion s celkovou kapacitou 25 lůžek nabízí ubytování ve 2 lůžkových pokojích a apartmánech pro 3-4 osoby 2+1, 2+2. Všechny pokoje i apartmány mají vlastní koupelny se sprchou a WC a jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivu.

Další informace

Snídaně jsou podávány formou bohatého švédského stolu, kde nechybí např. domácí borůvková marmeláda. K večeři jsou připravována jídla tradiční české kuchyně, včetně polévky, domácích moučníků, ovoce nebo zeleninových salátů.

Hosté mají k dispozici salonek pro 10 lidí, který může sloužit i jako dětská herna. WI-FI zdarma.

Příjemné teplé večery lze trávit posezením na venkovní terase, která nabízí překrásný výhled na protější horské panorama Portášek, které v zimě slouží jako lyžařský areál.

V ceně pobytu je celoročně dostupné vlastní osvětlené parkoviště.

Ceny

Cena za osobu
600 Kč

Včetně polopenze

Služby

Restaurace
Terasa
Připojení k internetu
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
25

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

 Snídaně jsou podávány formou bohatého švédského stolu, kde nechybí např. domácí borůvková marmeláda. K večeři jsou připravována jídla tradiční české kuchyně, včetně polévky, domácích moučníků, ovove nebo zeleninových salátů.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol

Okolí

Zimní aktivity:
minut chůze od Slovanky se nachází dolní stanice
3 sedačkové celoročně provozované lanové dráhy v areálu „Portášky“, který má celkem 1.600 m sjezdových tratí; půjčovna lyří; lyžařská škola s kvalitní výukou dětí i dospělých; provázkový vlek pro začátečníky; možnost nočního lyžování; zastávku skibusů a autobusů. Skibusem zdrarma jsou snadno dostupné sjezdové i běžecké trati v místním skiareálu Pec pod Sněžkou i skiareálu Černá hora.

Letní aktivity:
Penzion Slovanka má výhodnou polohu pro výlety do východních i západních Krkonoš. Vrchol Sněžky je vzdálen 6 km, Pec pod Sněžkou 2 km, mléčná ekologická farma pod úpatím Černé hory 2, 5 km. V centru Velké Úpy naleznete půjčovnu horských kol, dětské hřiště, bowling.

Mapa

Velká mapa