Pension Slovanka, Pec pod Sněžkou

Velká Úpa 223, Pec pod Sněžkou, 54221
od 600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Klidný rodinný penzion s celkovou kapacitou 25 lůžek nabízí ubytování ve 2 lůžkových pokojích a apartmánech pro 3-4 osoby 2+1, 2+2. Všechny pokoje i apartmány mají vlastní koupelny se sprchou a WC a jsou vybaveny stylovým nábytkem z masivu.

Další informace

Snídaně jsou podávány formou bohatého švédského stolu, kde nechybí např. domácí borůvková marmeláda. K večeři jsou připravována jídla tradiční české kuchyně, včetně polévky, domácích moučníků, ovoce nebo zeleninových salátů.

Hosté mají k dispozici salonek pro 10 lidí, který může sloužit i jako dětská herna. WI-FI zdarma.

Příjemné teplé večery lze trávit posezením na venkovní terase, která nabízí překrásný výhled na protější horské panorama Portášek, které v zimě slouží jako lyžařský areál.

V ceně pobytu je celoročně dostupné vlastní osvětlené parkoviště.

Ceny

Cena za osobu
600 Kč

Včetně polopenze

Služby

Restaurace
Terasa
Připojení k internetu
Parkoviště

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
25

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

 Snídaně jsou podávány formou bohatého švédského stolu, kde nechybí např. domácí borůvková marmeláda. K večeři jsou připravována jídla tradiční české kuchyně, včetně polévky, domácích moučníků, ovove nebo zeleninových salátů.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol

Okolí

Zimní aktivity:
minut chůze od Slovanky se nachází dolní stanice
3 sedačkové celoročně provozované lanové dráhy v areálu „Portášky“, který má celkem 1.600 m sjezdových tratí; půjčovna lyří; lyžařská škola s kvalitní výukou dětí i dospělých; provázkový vlek pro začátečníky; možnost nočního lyžování; zastávku skibusů a autobusů. Skibusem zdrarma jsou snadno dostupné sjezdové i běžecké trati v místním skiareálu Pec pod Sněžkou i skiareálu Černá hora.

Letní aktivity:
Penzion Slovanka má výhodnou polohu pro výlety do východních i západních Krkonoš. Vrchol Sněžky je vzdálen 6 km, Pec pod Sněžkou 2 km, mléčná ekologická farma pod úpatím Černé hory 2, 5 km. V centru Velké Úpy naleznete půjčovnu horských kol, dětské hřiště, bowling.

Mapa

Velká mapa