Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Pension Relax, Pec pod Sněžkou

Velká Úpa 140, Pec pod Sněžkou, 54221
od 1.600 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme ubytování na úpatí Sněžky, v malebném horském středisku Pec pod Sněžkou – Velká Úpa, jen 100 m od lyžařského centra Skiport Velká Úpa. V našem penzionu poskytujeme nadstandardní služby s dostatkem dalšího vyžití, součástí penzionu je Restaurace, Wellness a Bowling. Samozřejmostí je i vlastní parkoviště s omezeným počtem parkovacích míst. V případě, že bude kapacita našeho privátního parkoviště naplněna, máte možnost parkování se slevou na veřejném parkovišti přímo u penzionu.

Další informace

Pension Relax se nachází na úpatí Sněžky, v malebném horském středisku Pec pod Sněžkou – Velká Úpa, jen 100 m od lyžařského centra Skiport Velká Úpa.

V našem penzionu poskytujeme nadstandardní služby s dostatkem dalšího vyžití, součástí penzionu je Restaurace a Wellness. Samozřejmostí je i vlastní parkoviště s omezeným počtem parkovacích míst. V případě, že bude kapacita našeho privátního parkoviště naplněna, máte možnost parkování se slevou na veřejném parkovišti přímo u penzionu. Obdržíte od nás kartu Hosta ze které můžete čerpat slevy na různé aktivity v Peci pod Sněžkou.

Vynasnažíme se, abyste byli s ubytováním na našem penzionu maximálně spokojeni. RELAX pokoje jsou prostorné, pohodlné a nabízí velkou variabilitu ubytování. Některé pokoje jsou situovány směrem k výhledu na řeku. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem a toaletou, nechybí televize s českými i zahraničními programy, v celém penzionu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. Základní kapacita je 52 lůžek. Na většině pokojů nabízíme možnost přistýlek.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
3.200 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.600 Kč
Polopenze
250 Kč
Přistýlka
400 Kč
Snídaně
100 Kč
Třílůžkový pokoj
2.400 Kč

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Sauna
Úschovna kol, lyží
Vířivka
Vstup domácích zvířat
Wellness služby
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
52
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
14
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Golf
Kulečník, billiard
Lyže, snowboard
Lyžařská škola
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Sportovní hala
Tenisový kurt

Okolí

Herní krajina PECKA, Relax Park Pec pod Sněžkou, Sněžka, Černá hora, Janské Lázně, Trutnov, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Adršpašské skály atd.

Mapa

Autobus 10m
Velká mapa