Hotel Tetřívek, Pec pod Sněžkou

159, Pec pod Sněžkou, 54221
od 190 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Tetřívek se nachází ve známém krkonošském středisku Pec pod Sněžkou asi 1 km pod stanicí lanovky. Hotel se skládá ze dvou objektů (Tetřívek a Jesenka) ve vzdálenosti asi 100m od sebe. U každého objektu je vlastní bezplatné parkoviště.

Další informace

V obou budovách jsou k dispozici dvou až čtyřlůžkové útulné pokoje s vlastním sociálním zařízením. Na objednávku je možné pokoj vybavit televizorem a satelitním přijímačem. Ubytování je možné objednat s polopenzí nebo jen se snídaní. Snídaně je podávána formou švédských stolů, k večeři je výběr ze dvou až tří hotových jídel. Stravování je možné pouze v hotelu. V naši restauraci s krbem a letní terasou si můžete vychutnat zvěřinové speciality. Pro ubytované je k dispozici připojení k internetu pomocí bezdrátové technologie WiFi. V letní sezóně organizujeme denní výlety po okolí - safari ve Dvoře Králové, skalní město v Adršpachu apod. K výletům po okolí je možné využít kola, jejichž půjčení zajistíme. V zimě nabízíme pro využití velkého množství lyžařských terénů půjčení lyží v místní půjčovně a lyžařskou školu.

Ceny

Cena za osobu
190 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Připojení k internetu
Úschovna kol, lyží
Parkoviště
Restaurace

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard

Okolí

Chcete-li se pohodlně dostat na naši nejvyšší horu Sněžku, můžete k tomu využít lanovku, s jejíž pomocí překonáte výškový rozdíl 680m velmi snadno. Lanovka má jednu mezistanici na Růžové hoře.

Nejvýznamnější zoologickou zahradou v České republice je bezesporu ZOO Dvůr Králové nad Labem s orientací na africkou faunu. Její návštěvu vřele doporučujeme.

V Peci pod Sněžkou se nachází zábavný podnik relaxpark s bobovou dráhou a lanovým centrem.

Za návštěvu rovněž stojí lyžařské vleky v Peci pod Sněžkou, vojenská pevnost z doby Josefa II. Josefov u Jaroměře, pevnost z druhé světové války Stachelberg a barokní komplex v Kuksu.

Mapa

Velká mapa

Hotel Tetřívek: kontakty