Hotel Hela, Pec pod Sněžkou

Velká Úpa 134, Pec pod Sněžkou, 542 21
od 550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabídka ubytování v hotelu v oblasti Krkonoše - Pec pod Sněžkou - Velká Úpa (vhodné pro dovolenou, výlety, lyžování, cykloturistiku, firemní akce). Hotel disponuje kapacitou 50-ti lůžek, ve dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích a jedním apartmánem. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením.

Další informace

Hotel Hela se nachází v samém centru Velké Úpy, která je součástí Pece pod Sněžkou. Přímo u hotelu se nachází  lyžařský areál SKIPORT, který je součástí největšího areálu v ČR – SKIRESORT Černá hora – Pec, což v praxi znamená, že stačí vyjít před hotel na zastávku skibusu a v okamžiku se zdarma dostat na jakoukoliv z 41 kilometrů sjezdovek v okolí kde ještě navíc můžete lyžovat na jeden skipas. Hned před  hotelem je totiž zastávka autobusů a ski-busů. Naproti je velké centrální parkoviště a obchod. Máme i vlastní parkoviště.

Hotel disponuje kapacitou 50-ti lůžek,  ve dvou, tří i čtyř lůžkových pokojích a jedním apartmánem. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a sprchou. Na požádání je možné vypůjčit si i televizi.

V hotelu je recepce, jídelna pro hosty a restaurace nabízející širokou škálu českých specialit a Krkonošské kuchyně viz. jídelní lístek. Přímo v hotelu se nachází bar a formanka s velkou televizí. V restauraci i na formance je k dispozici připojení k internetu – zdarma.

Hotel poskytuje úplné služby pro rodiny s dětmi, školení, ozdravné pobyty, tábory, lyžařské výcviky, školy v přírodě, rodinné oslavy svatby apod. V provozu jsme 10 měsíců v roce kromě dubna a listopadu kdy probíhá příprava na letní potažmo zimní sezónu.

Ceny

Cena za osobu
550 Kč
Cena za parkování (auto)
120
Čtyřlůžkový pokoj
1.900 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.100 Kč
Pětilůžkový pokoj
2.200 Kč
Polopenze
150 Kč
Třílůžkový pokoj
1.500 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Zahrada
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
50
Čtyřlůžkové pokoje
4
Dvoulůžkové pokoje
7
Pětilůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
7

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V hotelu je recepce, jídelna pro hosty a restaurace nabízející širokou škálu českých specialit. Přímo v hotelu se nachází bar a formanka s velkou televizí a sound systémem.

Sportovní možnosti v okolí

Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží

Okolí

V blízkosti hotelu se nachází bowling bar a herna, dětské hřiště a lanová dráha na Portášovy boudy s nadmořskou výškou 1060 m. n. m.. Z vrchní stanice lanovky je to pouhých 5 Km na  vrchol Sněžky.

Ve 2 km vzdálené Peci pod Sněžkou je lyžařský areál Ski Pec, od roku 2014 nová lanová dráha na Sněžku, bobová dráha a Monkey park, nespočet barů a restaurací, welness, bazén, tenisové kurty a spoustu dalšího.

Samozřejmostí je nespočet turistických a cyklistických značených cest pro milovníky horských túr a bikery. V zimních měsících je tu velké množství upravovaných běžeckých tras.

Hotel poskytuje úplné služby pro rodiny s dětmi, školení, ozdravné pobyty, tábory, lyžařské výcviky, školy v přírodě, rodinné oslavy svatby apod. V provozu jsme 10 měsíců v roce kromě dubna a listopadu kdy probíhá příprava na letní potažmo zimní sezónu.

Mapa

Autobus 10m
Velká mapa