Hotel Astra, Špindlerův Mlýn

Bedřichov 10, Špindlerův Mlýn, 54351
od 1.000 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Astra***Superior s novým moderním wellness centrem a bazénem.

Další informace

Hotel Astra se nachází v centru nejvyšších českých hor Krkonoš, kde poskytuje ubytování ve známém a turisty oblíbeném ubytovacím středisku Špindlerův Mlýn, v nadmořské výšce 800 m. Špindlerův Mlýn patří mezi nejlepší turistická a lyžařská střediska v České republice. Nachází se zde velice známé lyžařské areály Medvědín, Svatý Petr a Mísečky. Tato střediska nabízejí vynikající sjezdové a běžecké tratě, lyžařské vleky a sedačkové lanové dráhy špičkové úrovně.

Hotel je vhodný nejen pro individuální a rodinnou rekreaci, ale i pro skupinovou turistiku. Díky svému vybavení a celoročnímu provozu je Hotel Astra Špindlerův Mlýn předurčen k pořádání firemních školících a zábavných setkání a k pořádání seminářů. Své potěšení zde najdou v neposlední řadě i zájemci o rodinné oslavy.

V hotelu Astra jsou příjemně vybavené jak dvoulůžkové , tří - nebo čtyřlůžkové pokoje. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici pěti-lůžkové apartmány. Celková ubytovací kapacita je 55 pokojů, které v roce 2016 prošly rekonstrukcí. Všechny pokoje mají Sprchu, WC, TV a WI-FI.

Rádi přivítáme i Vaše psí mazlíčky / pouze malé rasy do 30 cm v kohoutku /. Poplatek 300,- Kč / noc.

Ceny

Apartmán
2.450 Kč
Domácí mazlíček
300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.400 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.000 Kč
Přistýlka
420 Kč
Třílůžkový pokoj
1.750 Kč

Snídaně v ceně


Ceny jsou dle termínů

Služby

Bar
Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Solárium
Terasa
Vířivka
Wellness služby
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
10
Dvoulůžkové pokoje
20
Počet apartmánů
5
Třílůžkové pokoje
20

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Hotel Astra - hotelová jídelna

K dispozici je hotelová jídelna, která slouží především hotelovým hostům. Jsou zde podávány snídaně a večeře. Veškeré stravování probíhá formou švédských stolů s možností vlastního výběru a obsluhy z bohaté nabídky jídel, včetně zeleninového a ovocného bufetu.

Hotel Astra - hotelová restaurace

V přízemí hotelu Astra se nachází stylová hotelová restaurace s kapacitou cca 100 míst k sezení. Je propojená se zimní zahradou, která nabízí útulné posezení s výhledem na krkonošské panorama. V restauraci je bohatá nabídka pokrmů českých, krajových krkonošských specialit, ale i mezinárodní kuchyně. K dispozici je rovněž bohatá vinotéka domácích a zahraničních vín a široká škála destilátů.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží

Mapa

Centrum 500m
Autobus 200m
Velká mapa