Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Hotel Astra, Špindlerův Mlýn

Bedřichov 10, Špindlerův Mlýn, 54351
od 1.000 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 500m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Astra***Superior s novým moderním wellness centrem a bazénem.

Další informace

Hotel Astra se nachází v centru nejvyšších českých hor Krkonoš, kde poskytuje ubytování ve známém a turisty oblíbeném ubytovacím středisku Špindlerův Mlýn, v nadmořské výšce 800 m. Špindlerův Mlýn patří mezi nejlepší turistická a lyžařská střediska v České republice. Nachází se zde velice známé lyžařské areály Medvědín, Svatý Petr a Mísečky. Tato střediska nabízejí vynikající sjezdové a běžecké tratě, lyžařské vleky a sedačkové lanové dráhy špičkové úrovně.

Hotel je vhodný nejen pro individuální a rodinnou rekreaci, ale i pro skupinovou turistiku. Díky svému vybavení a celoročnímu provozu je Hotel Astra Špindlerův Mlýn předurčen k pořádání firemních školících a zábavných setkání a k pořádání seminářů. Své potěšení zde najdou v neposlední řadě i zájemci o rodinné oslavy.

V hotelu Astra jsou příjemně vybavené jak dvoulůžkové , tří - nebo čtyřlůžkové pokoje. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici pěti-lůžkové apartmány. Celková ubytovací kapacita je 55 pokojů, které v roce 2016 prošly rekonstrukcí. Všechny pokoje mají Sprchu, WC, TV a WI-FI.

Rádi přivítáme i Vaše psí mazlíčky / pouze malé rasy do 30 cm v kohoutku /. Poplatek 300,- Kč / noc.

Ceny

Apartmán
2.450 Kč
Domácí mazlíček
300 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.400 Kč
Jednolůžkový pokoj
1.000 Kč
Přistýlka
420 Kč
Třílůžkový pokoj
1.750 Kč

Snídaně v ceně


Ceny jsou dle termínů

Služby

Bar
Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Solárium
Terasa
Vířivka
Wellness služby
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
10
Dvoulůžkové pokoje
20
Počet apartmánů
5
Třílůžkové pokoje
20

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Hotel Astra - hotelová jídelna

K dispozici je hotelová jídelna, která slouží především hotelovým hostům. Jsou zde podávány snídaně a večeře. Veškeré stravování probíhá formou švédských stolů s možností vlastního výběru a obsluhy z bohaté nabídky jídel, včetně zeleninového a ovocného bufetu.

Hotel Astra - hotelová restaurace

V přízemí hotelu Astra se nachází stylová hotelová restaurace s kapacitou cca 100 míst k sezení. Je propojená se zimní zahradou, která nabízí útulné posezení s výhledem na krkonošské panorama. V restauraci je bohatá nabídka pokrmů českých, krajových krkonošských specialit, ale i mezinárodní kuchyně. K dispozici je rovněž bohatá vinotéka domácích a zahraničních vín a široká škála destilátů.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží

Mapa

Centrum 500m
Autobus 200m
Velká mapa