Hotel a penzion Velveta, Špindlerův Mlýn

Labská 110, Špindlerův Mlýn, 543 51
od 780 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 7km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nově otevřený rodinný Wellness hotel Velveta nacházející se v překrásném prostředí v Krkonošském Národním parku nabízí pod novým majitelem hotelu milovníkům přírody, dobrého jídla a relaxu v luxusním Wellnessu pobyt se zavádějící cenou za ubytování a balíčků pro rodiny s dětmi, sportovce, zamilované páry, důchodce i jednotlivce. V hotelu se nově pořádají diskotéky pro děti, mládež i dospělé.

Další informace

Ubytování

Hotel VELVETA*** nenabízí pouze příjemné ubytování. Naleznete zde i kompletní servis a zázemí pro pořádání konferencí, firemních akcí, školení, rodinnou oslavu, večírků pro přátele či svatbu.

Ski areál

Ski areál Herlíkovice - Bubákov leží v Krkonoších, v Hořejším Vrchlabí. Je hojně vyhledáván zejména turisty a lyžaři. Díky spojení areálů Bubákov a Herlíkovice zde najdete sjezdové tratě různých obtížností, na své si tady tudíž přijde celá rodina. Pro děti a začátečníky jsou zde k dispozici mírné a široké svahy a pro zkušenější lyžaře a snowboardisty zase náročnější sjezdovky.

Wellness

Využijte služeb wellnes v hotelu VELVETA***. Naleznete zde římské lázně i masáže. Využijte možnosti odpočinku během pobytu nebo i nezávisle.

Ceny

Cena za osobu
780 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Polopenze
250 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Konferenční možnosti
Masáže
Parkoviště uzavřené
Restaurace
Solárium
Úschovna kol, lyží
Vegetariánská kuchyně
Vířivka
Vstup domácích zvířat
Wellness služby

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Kombinace světla, dřeva, obložení z přírodních kamenů, ohně a bohatého členění interiéru vytváří atmosféru pro posezení s přáteli.Najdete zde nejen tradiční českou kuchyni, ale i mezinárodní speciality. Grilování masa nad ohništěm přímo v restauraci umocní stylovou atmosféru majestátních Krkonoš.V létě si můžete posedět u stolu pod širým nebem a poslouchat praskání spalovaného dřeva na otevřeném ohništi, popřípadě si na něm sami připravit večeři.Snídaně podávené formou Buffet s nabídkou studených i teplých pokrmů. Možnost plné penze, nebo polopenze pro hosty hotelu. Široká nabídka á la carte.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Pro firemní akce, školení a obchodních jednání s vašimi významnými partnery zajišťujeme:- hostinu ve stylové restauraci s živou hudbou - květinovou výzdobu tabule - venkovní gril s možností barbecue a posezení u otevřeného ohně - pro malé skupiny jednání přímo v římských lázních - zasedací místnost s kapacitou do 30 osob - doprovodný letní i zimní outdorový program - v případě velkých skupin uzavřeme hotel pro ostatní hosty - pro skupiny nad 20 osob s vámi sjednáme individuální podmínky včetně podminek fakturace

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Minigolf
Půjčovna kol
Tenisový kurt

Okolí

Romantické údolí, v němž se nachází hotel Velveta, nemusí být jediné místo Vaší dovolené. I v okolí na Vás čeká velké množství zajímavostí.Malebné horské město Špindlerův Mlýn je perlou pohoří Krkonoše. Špindlerův Mlýn je považován za centrum turistiky, cykloturistiky, lyžování a dalších sportů nejvyšších českých hor. Herlíkovické štoly - opuštěné štoly po dolování železné rudy. Ski areál: 11,3 km, 8 vleků, noční lyžování, snowboard, běžky. Vzdálenost od hotelu: 3,5 km. Nejvyšší vrchol české republicky (1602 m). Dvousedačková lanovka z Pece pod Sněžkou (dva úseky: 1560 a 1967 m). Vzdálenost od hotelu: 25 km turistickou trasou.

Mapa

Centrum 7km
Autobus 200m
Velká mapa