Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Horský Hotel Javor, Malá Úpa

Dolní Malá Úpa 128, Malá Úpa, 54227
od 2.050 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chtěli byste strávit dovolenou s dětmi tam, kde byste měli zázemí jako doma a navíc se o Vás skvěle postarali? Zkrátka tam, kde jsou na malé děti nejen zvyklí, ale dokonce i připravení? Chcete si užít letní i zimní dovolenou bez obav, že narazíte na nepříjemný personál a na neochotu vyjít vstříc potřebám malých dětí a rodičů? 100% spokojenost Vás i dětí je pro nás závazkem. Důkazem je mimo skvělé reference i získání ZLATÉHO CERTIFIKÁTU BABYFRIENDLY HOTEL 2015.

Další informace

HORSKÝ HOTEL JAVOR se nachází ve východní části Krkonoš, v malebné horské vesničce Malá Úpa – přezdívané „klenot Krkonoš“ nedaleko Pece pod Sněžkou, Jánských Lázní a Špindlerova Mlýna. V každém ročním období, za jakéhokoliv počasí, vždy najdete možnost úžasného strávení volného času jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi, pro které máme opravdu hodně atrakcí včetně oblíbeného animačního programu. Krkonoše jsou také celoročně jednou z nejatraktivnějších turistických oblastí naší republiky. Proto máte u nás jistotu příjemně strávených dnů, ať už jste hýčkáni milým a pohodovým personálem hotelu nebo při obdivování krás nejvýše položeného lyžařského střediska pouhých 7 km od Sněžky s bohatou paletou atrakcí nejen pro děti, ale i dospělé.

Přímo v hotelu vám po náročném dnu nabízíme možnost relaxace a odpočinku. Můžete využít privátní infra saunu, privátní whirlpool pod širou oblohou a širokou nabídku masáží. Na protáhnutí je tu naše posilovna, která je vybavena pomůckami pro částečnou rehabilitaci i posilování s oblíbenými magnetickými rotopedy. Od května do září je k dispozici také náš venkovní vyhřívaný bazén pro potěchu dětí i dospělých.


Ceny

Cena za parkování (auto)
100
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2.050 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Rodinné pokoje
Wellness služby
Bar
Dětský koutek
Hlídání dětí
Konferenční možnosti
Nekuřácké pokoje
Pronájem kol
Sauna
Služba praní
Terasa
Společenské prostory
Vegetariánská kuchyně
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Vířivka
Zahrada

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Balkón
Trezor

Restaurace

Nabízíme především českou tradiční kuchyni, možnost vegetariánské stravy, ale rádi Vám pomůžeme i s různými dietami (např. bezlepkovou) a pro skupiny sestavíme jídelníček. V Horském Hotelu Javor na Vás čeká příjemná obsluha, vlídné ceny, velké porce chutných pokrmů, na baru široký výběr alkoholických, nealkoholických nápojů i něco malého k zakousnutí.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy

Mapa

Autobus 300m
Velká mapa