Horský Hotel Javor, Malá Úpa

Dolní Malá Úpa 128, Malá Úpa, 54227
od 2.050 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chtěli byste strávit dovolenou s dětmi tam, kde byste měli zázemí jako doma a navíc se o Vás skvěle postarali? Zkrátka tam, kde jsou na malé děti nejen zvyklí, ale dokonce i připravení? Chcete si užít letní i zimní dovolenou bez obav, že narazíte na nepříjemný personál a na neochotu vyjít vstříc potřebám malých dětí a rodičů? 100% spokojenost Vás i dětí je pro nás závazkem. Důkazem je mimo skvělé reference i získání ZLATÉHO CERTIFIKÁTU BABYFRIENDLY HOTEL 2015.

Další informace

HORSKÝ HOTEL JAVOR se nachází ve východní části Krkonoš, v malebné horské vesničce Malá Úpa – přezdívané „klenot Krkonoš“ nedaleko Pece pod Sněžkou, Jánských Lázní a Špindlerova Mlýna. V každém ročním období, za jakéhokoliv počasí, vždy najdete možnost úžasného strávení volného času jak pro dvojice, tak pro rodiny s dětmi, pro které máme opravdu hodně atrakcí včetně oblíbeného animačního programu. Krkonoše jsou také celoročně jednou z nejatraktivnějších turistických oblastí naší republiky. Proto máte u nás jistotu příjemně strávených dnů, ať už jste hýčkáni milým a pohodovým personálem hotelu nebo při obdivování krás nejvýše položeného lyžařského střediska pouhých 7 km od Sněžky s bohatou paletou atrakcí nejen pro děti, ale i dospělé.

Přímo v hotelu vám po náročném dnu nabízíme možnost relaxace a odpočinku. Můžete využít privátní infra saunu, privátní whirlpool pod širou oblohou a širokou nabídku masáží. Na protáhnutí je tu naše posilovna, která je vybavena pomůckami pro částečnou rehabilitaci i posilování s oblíbenými magnetickými rotopedy. Od května do září je k dispozici také náš venkovní vyhřívaný bazén pro potěchu dětí i dospělých.


Ceny

Cena za parkování (auto)
100
Domácí mazlíček
150 Kč
Dvoulůžkový pokoj
2.050 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Rodinné pokoje
Wellness služby
Bar
Dětský koutek
Hlídání dětí
Konferenční možnosti
Nekuřácké pokoje
Pronájem kol
Sauna
Služba praní
Terasa
Společenské prostory
Vegetariánská kuchyně
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Vířivka
Zahrada

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC
Balkón
Trezor

Restaurace

Nabízíme především českou tradiční kuchyni, možnost vegetariánské stravy, ale rádi Vám pomůžeme i s různými dietami (např. bezlepkovou) a pro skupiny sestavíme jídelníček. V Horském Hotelu Javor na Vás čeká příjemná obsluha, vlídné ceny, velké porce chutných pokrmů, na baru široký výběr alkoholických, nealkoholických nápojů i něco malého k zakousnutí.

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Lyže, snowboard
Běžkařské stopy

Mapa

Autobus 300m
Velká mapa