Hedvika Čepová - Rekreační dům Arny, Malá Úpa

Malá Úpa, 54227
 
 

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Horský dům ÁRNY se nachází v Horní Malé Úpě u Pomezních bud ve výšce 1050m.n.m. Z objektu je krásný výhled na okolní panorama, na Sněžku a Černou horu. Okolo domu jsou louky, příjezd v letních měsících až k objektu, v zimě cca 50m od domu. 200m stanice autobusu.

Další informace

Dům Arny nabízí ubytování pro 21 osob + 4 přistýlky v nové stavbě (rok výstavby 1998) v šesti pokojích a apartmánu 2+malá kuchyňka (celkem 8 pokojů). Dům nabízí tyto další místnosti: Společenskou místnost s posezením a BTV se satelitem , rádiem s CD přehrávačem, jídelnu , která je okénkem propojena s kuchyní. Kuchyni - je vybavena sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, myčkou a dostatkem nádobí, lednicí s mrazákem. BTV /SAT / DVD / WI-FI, TV SAT. Pračka. Přímo v objektu je bazén (40 000 l), sauna, pára, solné panely v sauně.Lyžárna. Volné připojení k WI-FI. DVD. V objektu si hosté vaří sami, nejbližší restaurace cca 100m. V přízemí objektu podlahové vytápění, v pokojích radiátory.

Možnost objednávání čerstvého pečiva na každý den.

Služby

Připojení k internetu
Sauna
Parkoviště
Společenské prostory
Bazén
Venkovní ohníště / gril
Terasa
Vstup domácích zvířat
Vířivka
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
25

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Lyže, snowboard
Bowling, kuželky

Okolí

Vysoká nadmořská výška je zárukou dobrých sněhových podmínek, ale také drsnějšího počasí. Horní Malá Úpa je vyhledávané lyžařské středisko s nástupem na Krkonošskou lyžařskou stopu a s lyžařským areálem POMEZKY ( cca 300 m od našeho domu !!!) a U KOSTELA se 3 vleky a dalšími menšími vleky v místě. Skibus zdarma staví 5 min od domu. Cca 15 min autem je dosažitelná Velká Úpa www.skiport.cz a Pec pod Sněžkou s množstvím kvalitně upravovaných sjezdovek - www.skipec.com Parkoviště zdarma. V létě je v okolí množství turistických cest, výhodná trasa na Sněžku - www.snezkalanovka.cz, Lví důl, Velká Úpa - Sosnova farma, Pec pod Sněžkou - lanovka na Sněžku. V obci bowling, sportovní hala s posilovnou, halou, ricochet, místní pivovar Trautenberk.

Mapa

Autobus 300m
Velká mapa

Hedvika Čepová - Rekreační dům Arny: kontakty

Telefon:

Kontaktní osoby

Jméno:
H. Čepová