Hedvika Čepová - Rekreační dům Arny, Malá Úpa

Malá Úpa, 54227
od 28.000 Kč
objekt/týden (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Horský dům ÁRNY se nachází v Horní Malé Úpě u Pomezních bud ve výšce 1050m.n.m. Z objektu je krásný výhled na okolní panorama, na Sněžku a Černou horu. Okolo domu jsou louky, příjezd v letních měsících až k objektu, v zimě cca 50m od domu. 200m stanice autobusu.

Další informace

Dům Arny nabízí ubytování pro 21 osob + 4 přistýlky v nové stavbě (rok výstavby 1998) v šesti pokojích a apartmánu 2+malá kuchyňka (celkem 8 pokojů). Dům nabízí tyto další místnosti: Společenskou místnost s posezením a BTV se satelitem , rádiem s CD přehrávačem, jídelnu , která je okénkem propojena s kuchyní. Kuchyni - je vybavena sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem, myčkou a dostatkem nádobí, lednicí s mrazákem. BTV /SAT / DVD / WI-FI, TV SAT. Pračka. Přímo v objektu je bazén (30 000 l), sauna, pára, solné panely v sauně. Lyžárna. Volné připojení k WI-FI. DVD. V objektu si hosté vaří sami, nejbližší restaurace cca 100m. V přízemí objektu podlahové vytápění, v pokojích radiátory. Od 1.6. 2019 venkovní koupací sud pro 4-5 osob.

Možnost objednávání čerstvého pečiva na každý den.

Ceny

Cena za celý objekt
28.000 Kč

ceny dle sezony od 28 000,- do 51 500,-/ týden za celý objekt. Doplácí se spotřebovaná energie + rekr.poplatek. Napište si, prosím, o ceny na konkr.datum. V hlavních sezonách pouze týdenní pobyty, mimo sezonu i kratší.

Služby

Bazén
Parkoviště
Připojení k internetu
Sauna
Společenské prostory
Terasa
Venkovní ohníště / gril
Vstup domácích zvířat
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
22
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
3
Třílůžkové pokoje
4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
TV

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Lyžařská škola
Půjčovna kol
Sportovní hala

Okolí

Vysoká nadmořská výška je zárukou dobrých sněhových podmínek, ale také drsnějšího počasí. Horní Malá Úpa je vyhledávané lyžařské středisko s nástupem na Krkonošskou lyžařskou magistrálu a s lyžařským areálem POMEZKY ( cca 300 m od našeho domu !!!) a U KOSTELA se 3 vleky a dalšími menšími vleky v místě. Skibus zdarma staví 5 min od domu. Cca 15 min autem je dosažitelná Velká Úpa www.skiport.cz a Pec pod Sněžkou s množstvím kvalitně upravovaných sjezdovek - www.skipec.com Parkoviště zdarma. V létě je v okolí množství turistických cest, výhodná trasa na Sněžku - www.snezkalanovka.cz, Lví důl,  Pec pod Sněžkou - lanovka na Sněžku. V obci bowling, sportovní hala s posilovnou, halou, ricochet, místní pivovar Trautenberk, v zimě kluziště, oblíbené výtvarné dílny pro děti několikrát týdně( v sezoně)

Mapa

Autobus 300m
Velká mapa