Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Chata Kubík, Dolní Dvůr

52, 54342
od 3.800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Dolní Dvůr je malá obec, zhruba 250 stálých obyvatel není opravdu mnoho. Ovšem v letní a zimní sezoně Dolní Dvůr navštíví značné množství turistů, rekreantů a lyžařů. Jsou to chataři, kteří zde mají své chaloupky a dále návštěvníci zdejších hotelů, chalup a penzionů.

Další informace

Chata Kubík je celoročně dostupná, parkoviště přímo u chaty. Příjezd je po asfaltové silnici, která je v zimním období udržovaná. Kapacita chaty je 19 lůžek. Pokoje jsou 1,2,3 a 4 lůžkové vybavené povlečením, které je v ceně ubytování. Chata Kubík dále nabízí vybavenou kuchyň, společenskou místnost s televizí včetně satelitu. Vedle kuchyně je samostatná jídelna, dále místnost pro děti, koutek pro kuřáky a místnost pro lyže.

Domácí mazlíček po dohodě s správcem.

Ceny

Cena za celý objekt
3.800 Kč

Pobyt o Velikonočních svátcích tj. od pátku do pondělí je jednotná cena. 4200,-noc bez ohledu na počet osob. Každý ubytovatel bude platit dle platného ceníku spotřebu el. energie v hotovosti na místě. Chata se předává paní správcové uklizena.

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Parkoviště
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Letní aktivity

V letním období lze v okolí chaty Kubík podnikat mnoho akcí. Jmenujme například houbaření, cykloturistiku či výlety do okolí. V nedalekém Vrchlabí je letiště, které pořádá každodenní vyhlídkové lety nad Krkonošemi, a ZOO Dvůr Králové. V Lánově /5 km/ se nachází jízdárna pro děti. Ve Vrchlabí a v Čisté v Krkonoších se nachází koupaliště.

Zimní aktivity

V okolí se nachází běžecké a sjezdové tratě. Denně také jezdí skibus do Mladých Buků a Černého Dolu,kde jsou lyžařské školy a půjčovny skikompletů. Špindlerův mlýn zase nabízí zimní bobovou dráhu.

Mapa

Velká mapa