Chata Kubík, Dolní Dvůr

52, 54342
od 3.800 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Dolní Dvůr je malá obec, zhruba 250 stálých obyvatel není opravdu mnoho. Ovšem v letní a zimní sezoně Dolní Dvůr navštíví značné množství turistů, rekreantů a lyžařů. Jsou to chataři, kteří zde mají své chaloupky a dále návštěvníci zdejších hotelů, chalup a penzionů.

Další informace

Chata Kubík je celoročně dostupná, parkoviště přímo u chaty. Příjezd je po asfaltové silnici, která je v zimním období udržovaná. Kapacita chaty je 19 lůžek. Pokoje jsou 1,2,3 a 4 lůžkové vybavené povlečením, které je v ceně ubytování. Chata Kubík dále nabízí vybavenou kuchyň, společenskou místnost s televizí včetně satelitu. Vedle kuchyně je samostatná jídelna, dále místnost pro děti, koutek pro kuřáky a místnost pro lyže.

Domácí mazlíček po dohodě s správcem.

Ceny

Cena za celý objekt
3.800 Kč

Pobyt o Velikonočních svátcích tj. od pátku do pondělí je jednotná cena. 4200,-noc bez ohledu na počet osob. Každý ubytovatel bude platit dle platného ceníku spotřebu el. energie v hotovosti na místě. Chata se předává paní správcové uklizena.

Služby

Připojení k internetu
Dětský koutek
Parkoviště
Společenské prostory
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Letní aktivity

V letním období lze v okolí chaty Kubík podnikat mnoho akcí. Jmenujme například houbaření, cykloturistiku či výlety do okolí. V nedalekém Vrchlabí je letiště, které pořádá každodenní vyhlídkové lety nad Krkonošemi, a ZOO Dvůr Králové. V Lánově /5 km/ se nachází jízdárna pro děti. Ve Vrchlabí a v Čisté v Krkonoších se nachází koupaliště.

Zimní aktivity

V okolí se nachází běžecké a sjezdové tratě. Denně také jezdí skibus do Mladých Buků a Černého Dolu,kde jsou lyžařské školy a půjčovny skikompletů. Špindlerův mlýn zase nabízí zimní bobovou dráhu.

Mapa

Velká mapa