Chalupa Slunečná, Černý Důl

Čistá v Krkonoších 175, Černý Důl, 54344
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chalupa Slunečná je ubytování v Krkonoších, která Vám nabízí strávení Vaší dovolené přímo na úpatí známe „Černé hory“. Vynikající poloha chalupy Vám poskytuje ideální startovní pozici pro vaše výlety na kolech či pro velice zdravou horskou turistiku po hřebenech hor.

V zimním období lyžování v největším skiresortu ČR Černá Hora - Pec - Černý Důl.

Chalupa je zaměřena na rodinnou klientelu, skupinu přátel a hosty hledající klid, romantiku, pořádek a pohodu v přátelském prostředí.

Další informace

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 8 až 13 osob ve 4 ložnicích.

Ložnice a pokoje: 2.patro: žlutý pokoj (2 lůžka), oranžový pokoj (5 lůžek), béžový pokoj (3 lůžka), WC, koupelna.

1.patro: zelený pokoj (2 lůžka), předsíňka, společenská místnost, kuchyň, jídelna, WC, koupelna. Přízemí: vstupní hala, lyžárna, úložna kol, WC,

Sociální zařízení: 2x koupelna (sprchový kout, umyvadlo, dětské stupátko k umyvadlu, zrcadlo, fén), 3x WC (součástí WC je umyvadlo, nočník, dětská redukce na WC)

Vytápění: Plynový kotel. Dostatek teplé vody

Doprava, parkování: Parkování před domem (8 parkovacích míst).

Stravování:  Obchod 1,5 km v Černém Dole, 12 km Vrchlabí (Kaufland, Lidl, Penny) Restaurace - 400 m Restaurant Gendorf, 1,5 km Restaurant Tibor.

Vybavení chalupy: Vybavení kuchyně: plynový vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí, elektrický gril, lednička).

Vybavení jídelny: velký stůl, židle, dětská židlička

Společenská místnost (2 kanapíčka, TV, stůl, židle, deskové hry, dětské hračky).

Ložnice: možnost dětské postýlky

Ceny

Cena za osobu
350 Kč

Služby

Parkoviště
Úschovna kol, lyží
Společenské prostory
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

Umístění chalupy skýtá ideální startovní pozici k návštěvám ostatních významných Krkonošských středisek jako jsou Vrchlabí, Špindlerův Mlýn, Rokytnice, Harrachov na straně západní a Janských Lázní, Pece pod Sněžkou, Trutnova a Žacléře včetně dělostřelecké tvrze Stachelberg na straně východní.

Směrem jižním vyjíždějí naši návštěvníci do světoznámé ZOO ve Dvoře Králové, k významné kulturní památce – hospitalu a galerii desítek cenných soch Matyáše Bernarda Brauna v Kuksu, bývalém sídle hraběte Šporka, a na řadu dalších zajímavých míst.

Na dalších trasách se pak nalézají i jiná významná a památná místa jako je pevnost Josefov v Jaroměři, hrad Pecka, Adršpašské skály, Babiččino údolí s Ratibořickým zámkem.

Bližší okolí nabízí bobové dráhy a lanové parky, Aquapark, hvězdárnu v Úpici a galerie, muzea, naučné stezky včetně podzemních – hornických a pestrý výběr turistických, cykloturistických stezek a lyžařských a sáňkařských tras.

Mapa

Velká mapa