Chalupa Kůlna, Horní Maršov

Dolní Lysečiny 1, Horní Maršov, 54226
od 6.500 Kč
apartmán/týden (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme Vám ubytování v chalupě, která má dva samostatné apartmány s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Společná je pouze předsíň, kde lze odložit cyklistická kola a v zimě lyže. Na přírodním neoploceném pozemku je k dispozici venkovní posezení a 4 parkovací místa. Příjezdová cesta je v zimním období pravidelně udržovaná.

Chalupa Kůlna se nachází v malebné vísce Dolní Lysečiny, která je částí obce Horní Maršov v okrese Trutnov ve východních Krkonoších. Jánské Lázně jsou vzdáleny pouhých 8km.

Osloví Vás malebné prostředí, které tvoří původní roubené chaloupky a nedotčená příroda ideální k procházkám. Jelikož se chalupa Kůlna nachází přímo v Krkonošském národním parku, doporučujeme poznávání zdejší překrásné přírody na značených cyklistických a turistických stezkách. Horské zdravé ovzduší  je výborné pro děti s alergiemi a dýchacími problémy. 

Další informace

Nabízíme Vám ubytování v nově postavené a stylově zařízené chalupě. K dispozici jsou dva samostatné apartmány se společnou předsíní. 

Kapacita:
Ubytování je pro max. 5 osob/apartmán. Každý apartmán má obývací pokoj s kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. V podkroví jsou 2 ložnice - 2+3 lůžka.

Vybavení:
K dispozici je plně vybavená kuchyň s el.troubou, sklokeramickou deskou, kombinovanou chladničkou, myčkou, el. konvicí, mikrovlnnou troubou. V přízemí se nachází také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. V obývacím pokoji je pohodlná sedací souprava, krbová kamna, LCD televize, DVD přehrávač a zdarma WiFi. 

Vytápění:
Topí se dřívím v krbových kamnech nebo elektřinou. Celé přízemí je vybaveno podlahovým vytápěním. Každý apartmán má vlastní elektroměr (přesné vyúčtování odebrané el.). 

V celé chalupě platí přísný zákaz kouření a ubytování domácích zvířat.

Ceny

Apartmán
6.500 Kč

duben-červen, září-listopad... 6 500 Kč/týden. Max.počet ubyt. v jednom apartmánu je 5 osob, tzn. 10 osob na celou chalupu (dospělí vč.dětí batolecího věku.

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC
TV

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyže, snowboard

Okolí

V zimě jsou zde výborné lyžařské podmínky. Nejbližší lyžařský vlek je v Dolních Albeřicích (700m) délka vleku 300m a v Horních Albeřicích (2km) délka vleku 650m. V blízkosti jsou dále lyžařská střediska: Jánské Lázně (8km), Svoboda nad Úpou (6km), Mladé Buky (8km), Pec pod Sněžkou (10km), Velká a Malá Úpa  (7km a 12km), Černý Důl (14km), Žacléř - Prkenný Důl (20km). V okolí je i dost běžeckých tratí.

V létě je příjemné koupání na přírodních koupalištích ve Svobodě nad Úpou a Čisté (12km). Jánské Lázně nabídnou krytý bazén, Mladé Buky koupaliště a golfové hřiště, v Trutnově (17km) je aquapark i krytý bazén. Navštivte Monkey parky - lana zavěšená mezi stromy a bobové dráhy ve Špindlerově Mlýně, v Peci pod Sněžkou a Harrachově. Děti uvítají výlet do ZOO Safari - Dvůr Králové nad Labem (35km).

Mapa

Velká mapa