Bouda Bílé Labe, Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn 176, 54331
od 450 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 6km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Chata vhodná pro příjemnou dovolenou či odpočinek pro rodiny, firmy, školy a ostatní lidi, kteří mají rádi přírodu, klid a sportovní vyžití.

Další informace

Bouda u Bílého Labe nabízí ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích v celkové kapacitě 28 osob. Pokoje jsou zrekonstruované s vlastním sociálním zařízením.

Horská chata "Bouda u Bílého Labe" se nachází v horské oblasti cca 5 Km od centra Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 1000 metrů na levém břehu Bílého Labe. Je situována v dole Bílého Labe na křižovatce čtyř turistických cest: od Špindlerova mlýna, od Špindlerovy boudy a od Luční boudy. Prostředí kolem Boudy Bílé Labe, či v blízkém okolí, je nanejvýš vhodné k odpočinku, sportu i zábavě. K nám mají namířeno lidé toužící si odpočinout v krásné a čisté horské přírodě, stejně jako příznivci horské turistiky, nebo zimních radovánek. Zrovna tak k nám míří příznivci horské cyklistiky, anebo prostě ti, kdo se pokoušejí si na horách jednoduše protáhnout tělo. Prostředí kolem Boudy Bílé Labe, či v blízkém okolí, je nanejvýš vhodné k odpočinku, sportu i zábavě.Bouda nabízí posezení ve stylové restauraci s terasou, kterou v létě doplňuje venkovní grilování. Důraz je kladen na domácí českou kuchyni. V létě parkování přímo u chaty.      

Sám Špindlerův Mlýn je ze všech stran obklopen horskými hřebeny a je rozdělen na 4 hlavní části: Bedřichov, Labská, Přední Labská a Svatý Petr. Celé toto prostranství zabírá cca 77 kilometrů čtverečních a v zimě představuje dost prostoru k rekreaci v letním i zimním období. Prostředí kolem Boudy Bílé Labe, či v blízkém okolí, je nanejvýš vhodné k odpočinku, sportu i zábavě. K nám mají namířeno lidé toužící si odpočinout v krásné a čisté horské přírodě, stejně jako příznivci horské turistiky, nebo zimních radovánek. Zrovna tak k nám míří příznivci horské cyklistiky, anebo prostě ti, kdo se pokoušejí si na horách jednoduše protáhnout tělo. Bouda Bílé Labe Vám poslouží k dlouhodobému pobytu, anebo jako vítaná zastávka k občerstvení na vytčené trase. V okolí Bílého Labe se nacházejí také dětská hřiště s dřevěnými herními prvky. Další atrakce jsou připravené ve Špindlerově Mlýně. Například bowling, squash, fitness, tenis, golf, minigolf, diskotéka, kasino, cyklostezky, cyklistická dráha Bike Park, jezdecký klub nebo areál AQUA Park Špindlerův Mlýn, který disponuje rekreačním a dětským bazénem se třemi tobogány včetně člunového tobogánu, dále saunou, párou a soláriem a mnohé další. V lokalitě se můžete rovněž věnovat horolezectví, houbaření či rybolovu, v zimě samozřejmě lyžování nebo běžkaření. Vyzkoušet můžete i paragliding či vyhlídkové lety. Doprava Ve Špindlerově mlýně jezdí bezplatné skibusy přibližně každou půlhodinu. Pokud přijedete vlastním autem, tak můžete zaparkovat na některém z 5 hlavních parkovišť. Dopravu na Boudu Bílé Labe zajišťují ze Špindlerova pohodlné vozy horské taxi služby. V létě je možné získat i povolení KRNAPu k parkování přímo u chaty. Vleky a sjezdovky Lyžařská statistika Špindlerova Mlýna: Lanovky a vleky Celkem 15 (10 vleků, jedna dvousedačková lanovka, trojsedačková lanovka, tři čtyřsedačky)

Ceny

Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
450 Kč
Plná penze
400 Kč
Polopenze
250 Kč
Snídaně
150 Kč

množstevní ceny možné

Služby

Garáže
Konferenční možnosti
Parkoviště
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
28
Dvoulůžkové pokoje
13
Kapacita restaurace
60
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Pension (horská chata "Bouda u Bílého Labe") se nachází v horské oblasti cca 4 Km od centra Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 1000 metrů.Hostům je k dispozici prostorná a útulná jídelna s barem. Forma stravování je řešena polopenzí, tj. snídaně formou švédských stolů, večeře formou jednotného menu. Důraz je kladen na domácí českou kuchyni. V létě je k dispozici venkovní posezení. Parkování je zajištěno přímo u pensionu (pouze v letní sezóně).

Kongresové možnosti

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Aerobic, cvičení
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Horolezectví
In-line bruslení
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Létání
Minigolf
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Půjčovna lyží
Půjčovna skútrů
Rybolov
Solárium
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě
Volejbalový kurt

Okolí

Horská chata „Bouda Bílé Labe“ se nachází 5 km od centra Špindlerova Mlýna na křižovatce čtyř turistických cest: od Špindlerovy boudy, Luční boudy, Dřevařské boudy a Špindlerova Mlýna. Je situována na horském úbočí v těsné blízkosti soutoku pramene Bílého Labe s Čertovou strouhou.

Sám Špindlerův Mlýn je ze všech stran obklopen horskými hřebeny a je rozdělen na 4 hlavní části: Bedřichov, Labská, Přední Labská a Svatý Petr. Celé toto prostranství zabírá cca 77 kilometrů čtverečních a v zimě představuje dost prostoru k rekreaci v letním i zimním období.

Mapa

Centrum 6km
Autobus 4.5km
Velká mapa