Autokemp Špindlerův Mlýn
K dispozici je 6 dvoulůžkových apartmánů s kuchyňkou a koupelnou. Možnost krátkodobého i dlouhodobého ubytování.
Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn 276
  • Cestování a ubytování / Ubytování / Ubytování v kempech
  • Cestování a ubytování / Ubytování / Ubytování v kempech / Autokempy

Autokemp Špindlerův Mlýn - Ubytování

Ubytování

Autokemp se nachází v klidném údolí U LABE v nadmořské výšce 700 m.n.m. ve Špindlerově Mlýně. Kemp sousedí se známým SKI areálem Medvědín a Aquaparkem s celoročním provozem. Vynikající poloha našeho kempu Vám nabízí velký výběr osluněných nebo i zastíněných kempových míst s elektrickými přípojkami, plně vybavenými dřevěnými sruby se spoustou zeleně v okolí. Kemp má ideální polohu pro velice zdravou horskou turistiku po hřebenech hor a výlety na kolech.

Cena za ubytování

Ceník:
Ceny od:
70,- osoba/noc
Parkování auto:
75,-
Parkování moto:
50,-

Poskytované služby ubytovacího zařízení

AnoDětský koutek
AnoPřipojení k internetu
AnoVstup domácích zvířat

Další informace

Kemp je situován na konci Špindlerova Mlýna.

V kempu je 60 stání s elektrickou přípojkou pro Karavany nebo obytné vozy,dále 120 stanových jednotek a 14 nových plně zařízených dřevěných srubů se samostatným parkování o celkové kapacitě 45 lůžek. V novém objektu recepce rovněž nabízíme 2 pokoje s ubytováním pro 4-6 osob s vlastní vybavenou kuchyní a příslušenstvím.

Situace kempu je řešena hlavní průběžnou páteřní komunikací, která poskytuje ideální parkování karavanů a obytných vozů a zaručuje ideální možnost výběru osluněných a zastíněných míst.
Vjezd a výjezd do prostoru kempu je vybaven automatickou závorou, které mohou mimo provozovatele obsluhovat pouze ubytovaní hosté pomocí čipové karty.
Při vstupu do kempu Vás osloví recepce v novém objektu, který je vybaven moderním sociálním zařízením, jehož hygienická čistota je průběžně udržována po celý den, dále sprchovými automaty a pračkami. Pro hosty je k dispozici používání několika kuchyněk společenská místnost s kapacitou pro 45 osob.Nechybí ani výlevka pro chemické WC z karavanů.Dále je možnost použít za poplatek úschovnu kol, lyží a sušárny. 

 

Vybavení kempu : WiFi, recepce, společenská místnost , dětská herna, toalety, sprchy, kuchyňky, prádelna, teplá voda, 14 nových celoročních srubů vybavených ohřívací kuchyňkou a koupelnou, 2 pokoje v hlavní budově , 64 stání s elektřinou, 90 míst pro stany, kryté i volné ohniště, úschovna, lyžárna , sušárna, čerpání vody, výlevka chemických WC

Restaurace

 

Okolí

 

Sportovní možnosti v okolí

AnoBěžkařské stopy
AnoCyklostezky
AnoLyžařská škola
AnoLyže, snowboard
AnoPůjčovna lyží

Kongresové a firemní možnosti

 

hlavní strana | seznam serverů o ubytování | přidat pension/hotel | upravit svůj pension/hotel | inzerce | všeobecné obchodní podmínky | kontakt

ČESKÝ INTERNET s.r.o. © 2010 Marten & Louis, spol. s r.o., ČESKÝ INTERNET s.r.o., Kostelní 942/46, České Budějovice
Publikování nebo šíření obsahu je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
Připomínky a návrhy zasílejte na info@ceskereality.cz.
token: , oasis: 63050