Autokemp Špindlerův Mlýn, Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn 276, 543 51
od 70 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Autokemp se nachází v klidném údolí U LABE v nadmořské výšce 700 m.n.m. ve Špindlerově Mlýně. Kemp sousedí se známým SKI areálem Medvědín a Aquaparkem s celoročním provozem. Vynikající poloha našeho kempu Vám nabízí velký výběr osluněných nebo i zastíněných kempových míst s elektrickými přípojkami, plně vybavenými dřevěnými sruby se spoustou zeleně v okolí. Kemp má ideální polohu pro velice zdravou horskou turistiku po hřebenech hor a výlety na kolech.

Další informace

Kemp je situován na konci Špindlerova Mlýna.

V kempu je 60 stání s elektrickou přípojkou pro Karavany nebo obytné vozy,dále 120 stanových jednotek a 14 nových plně zařízených dřevěných srubů se samostatným parkování o celkové kapacitě 45 lůžek. V novém objektu recepce rovněž nabízíme 2 pokoje s ubytováním pro 4-6 osob s vlastní vybavenou kuchyní a příslušenstvím.

Situace kempu je řešena hlavní průběžnou páteřní komunikací, která poskytuje ideální parkování karavanů a obytných vozů a zaručuje ideální možnost výběru osluněných a zastíněných míst.
Vjezd a výjezd do prostoru kempu je vybaven automatickou závorou, které mohou mimo provozovatele obsluhovat pouze ubytovaní hosté pomocí čipové karty.
Při vstupu do kempu Vás osloví recepce v novém objektu, který je vybaven moderním sociálním zařízením, jehož hygienická čistota je průběžně udržována po celý den, dále sprchovými automaty a pračkami. Pro hosty je k dispozici používání několika kuchyněk společenská místnost s kapacitou pro 45 osob.Nechybí ani výlevka pro chemické WC z karavanů.Dále je možnost použít za poplatek úschovnu kol, lyží a sušárny. 

 

Vybavení kempu : WiFi, recepce, společenská místnost , dětská herna, toalety, sprchy, kuchyňky, prádelna, teplá voda, 14 nových celoročních srubů vybavených ohřívací kuchyňkou a koupelnou, 2 pokoje v hlavní budově , 64 stání s elektřinou, 90 míst pro stany, kryté i volné ohniště, úschovna, lyžárna , sušárna, čerpání vody, výlevka chemických WC

Ceny

Cena za karavan
230 Kč
Cena za obytný vůz
230 Kč
Cena za osobu
150 Kč
Cena za parkování (auto)
75
Cena za parkování (moto)
50
Cena za stan
70 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží

Mapa

Velká mapa