Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Apartmánay Revis, Svoboda nad Úpou

Lázeňská 316, 54224
od 480 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 700m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Apartmány Revis leží ve východních Krkonoších mezi městečky Svoboda nad Úpou a Janské Lázně. Svou polohou jsou ideálním východiskem nejen pro milovníky hřebenových túr, ale jsou také vhodné pro klidnou rodinnou dovolenou.

Další informace

Útulné a velké pokoje apartmánového typu Vám nabídnou kromě sociálního zařízení také balkon a kuchyňský kout. Pokoje mají vždy předsíň, sociální zař., jednu ložnici a obývací pokoj. Větší pak ložnice dvě. Pokoje jsou vhodné pro 4 až 6 osob. Dětem se jistě zalíbí dětský koutek s množstvím hraček a vy je budete moci v klidu sledovat s křesla zimní „zahrady“ nebo z útulné hospůdky. V té jsou také podávány snídaně. Ani na své čtyřnohé mazlíčky nemusíte v období dovolené zanevřít a můžete je vzít sebou. Pro chvíle s přáteli či dětmi, je Vám k dispozici společenská místnost s kulečníkem, šipkami a stolním „fotbálkem“.

Ceny

Cena za osobu
480 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Snídaně
90 Kč

Služby

Dětský koutek
Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
40
Čtyřlůžkové pokoje
7
Počet apartmánů
9
Šestilůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Balkón
Vlastní koupelna
Kuchyňka
Lednička
Minibar
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Večer můžete posedět v útulné hospůdce nebo si zahrát šipky, stolní fotbálek či kulečník. Ani na své čtyřnohé mazlíčky nemusíte v období dovolené zanevřít a můžete je vzít sebou.

Kongresové možnosti

Firemní akce

   Pro firemní školení či jiné akce nabízíme prostory s kapacitou cca 20 osob, rychlé připojení k intenretu prostřednictvím WiFi a dataprojektor. Hosté mohou využít služeb lyžařské školy a půjčovny lyž.vybavení. Postaráme se také o Vaše nejmenší.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Golf
Jezdectví, koně
Kulečník, billiard
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Létání
Motokáry
Půjčovna kol
Půjčovna lyží
Rybolov
Squash

Okolí

   Vše na dosah ruky – poloha našeho zařízení slibuje nejen klidné chvíle strávené v okolí penzionu, ale také snadnou dostupnost turistických stezek a cyklotras, půjčoven sportovního vybavení v zimním i letním obdobi a v neposlední řadě snadnou dostupnost známého areálu Janské Lázně – Černá hora ( 1km ). Své nabídne také okresní město Trutnov ( 9km ), které se může pyšnit upraveným náměstím s obchody a kavárnami a také nově otevřeným společensko kulturním zařízením s divadlem s názvem UFFO. Druhým nejdůležizšjěím městem je Vrchlabí ( 11km ), které Vás jistě zaujme svým horským charakterem. Zde můžete navštívít například Krkonošské muzeum či městský park.

Mapa

Centrum 700m
Autobus 1km
Vlak 1km
Velká mapa